Valorant Breeze Haritası için En İyi 3 Takım Kompozisyonu

Valorant Breeze Haritası için En İyi 3 Takım Kompozisyonu
VALORANT ilk çıktığında 4 farklı haritası vardı. Geçtiğimiz 1 yıl içerisinde Icebox ve Breeze adında 2 tane harita çıkarttılar. Breeze çıkar çıkmaz en sevilen haritalardan biri oldu. Biz de Breeze haritası için en iyi 3 takım kompozisyonunu sizler için derledik.

Valorant ilk çıktığında 4 farklı haritası vardı. Geçtiğimiz 1 yıl içerisinde sırasıyla 1. ve 2. bölümlerin sonunda Icebox ve Breeze adında 2 tane harita çıkarttılar. Icebox ilk çıktığında sevilmemiş olsa da Breeze çıkar çıkmaz oyuncular adeta haritanın güzelliğiyle mest oldular. Biz de Breeze haritası için en iyi 3 takım kompozisyonunu sizler için derledik.

Breeze Haritası Özellikleri

Breeze, denizin ortasında tropikal bir ada. Deniz kenarındaki mağaralar ve tarihi kalıntıların yanında kıyıya vurmuş çöpler ve adadaki küçük uygarlığın temelini oluşturan, karaya vurmuş gemiler var. Breeze anlık olarak Valorant’taki en büyük harita. Oyuncular Breeze’ye geldiklerinde isteseler de istemeseler de dikkatli olmak zorundalar. Harita o kadar büyük ki yakın menzilden dövüş neredeyse imkânsız.

FOXNGAME

Breeze’in bu kendine has özelliklerinden ötürü buraya girerken etkili bir takım kompozisyonu kurmak şart.

────────────────────────────────────────────────────

► VALORANT’ta En Etkili Entry Frag Nasıl Yapılır?

────────────────────────────────────────────────────

Takım Kompozisyonları

♦ Jett, Skye ve Viper

FOXNGAME

Viper, rakiplerin faydalanabileceği potansiyel köşeleri eleyip onları sıkıştırabilen bir kontrol uzmanı, bu yüzden de Breeze için muazzam bir seçenek. Ve Jett de son derecede atik bir düellocu olduğundan, ikisinin yanına uzak mesafe dövüşlerinde yardımcı olacak bir öncü koymak bu takım kompozisyonunu güzel bir şekilde tamamlar. Skye’ın özellikleri bu takımda işlevli olacaktır.

♦ Sova, Raze ve Sage

FOXNGAME

Sova çok başarılı bir intel ajanı ve rekabetçi her takımın olmazsa olmazlarından. Breeze’in genişliğinden ötürü, Sova’nın Keşif Oku takım için değerli bilgileri toplayabilir. Bu bilgiyle Raze, entry fragger olarak rakip takıma saldırıp takımın alana girişini kolaylaştırabilir. Bununla birlikte Sage, düşmanlarını yavaşlatabildiği için savunma kısmında harika bir iş çıkartıyor.

♦ Astra, Cypher ve Omen

FOXNGAME

Astra da Breeze için son derecede uygun bir ajan. Rakiplerinin görüş alanını kısıtlayabildiği yeteneği tek başına yeterli bile diyebiliriz. Sonuçta devasa bir haritada görüş her şeydir. Onun yanında Omen’in Dumanlı Hava Sahası özelliği de kullanıldığında bu taktik kelimenin tam anlamıyla takım kompozisyonu olur. Cypher’ın Gizli Kamera’sı da takım için çok önemli. Valorant’ın en geniş haritası Breeze’de, Cypher hiçbir riske girmeden kolaylıkla bilgi toplayabilir.

İndirimli Valorant VP Satın Almak İçin Tıklayın!

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.