Valorant Bölüm 8’de Birçok Harita Değişikliğe Uğruyor

Valorant Bölüm 8’de Birçok Harita Değişikliğe Uğruyor
Valorant Bölüm 8 Kısım 1, gizemli bir ajandan yepyeni bir silaha kadar birçok harita değişikliği ile birlikte geliyor.

Valorant'ın 7. Bölümü, sevilen ajanlar Deadlock ve Gekko'yu, heyecan verici yeni Takım Ölüm Maçı modunu ve Çin sunucularının Valorant evrenine uluslararası katılımını getirdi. Valorant benzeri görülmemiş bir döneme giriyor. Geçtiğimiz yıl iki yeni ajan, uluslararası e-spor varlığını genişleten ve Premier sayesinde rekabetçi oyunlara yenilenen ilgiyle oyun, bildiğimiz ve sevdiğimiz oynanış niteliklerini korurken, 2023'teki mütevazi beta kökenlerinden tamamen farklı bir ölçeğe ulaştı.

Bölüm 8 Kısım 1, oyuncuları her zamankinden daha yoğun ve eğlenceli bir Valorant dünyasına götürecek. Gizemli bir ajandan yepyeni bir silaha kadar, bu gelecek güncellemede açılacak çok şey var.

Valorant 8. Bölüm Harita Havuzu Değişiklikleri

Riot Games ayrıca hataları düzeltmek ve haritayı dengelemek için Sunset'i değiştirecek. Ayrıca Valorant geliştiricileri, yeni eklenen Bölge de dahil olmak üzere bazı Takım Ölüm Maçı haritalarında ayarlamalar yapacak. Icebox yakında harita havuzuna yeniden katılacak, Riot Games ise Haven'ı rotasyondan çıkaracak. Bu haber, haritanın Valorant'a döneceği günü sabırsızlıkla bekleyen çok sayıda Icebox hayranını heyecanlandıracak. Oyuncular ayrıca önceki Bölüm güncellemelerinde olduğu gibi bazı ajanların ve silahların yeniden çalışılacağını varsayabilir.

Sızıntılara göre Icebox, 8. Bölüm Ocak 2024'te yayına girdiğinde mücadeleye yeniden katılacak. Ancak bu eklemenin bedelini, uzun süredir temel bir harita olan Haven ödüyor.

──────────────────────────────────────────────────────

► Valorant Yeni Skin Paketi Kuronami Görünümleri Sızdırıldı

──────────────────────────────────────────────────────

Icebox harita havuzuna geri dönüyor

FOXNGAME

Icebox, kapsamlı bir yeniden çalışmadan geçmek üzere geçen Nisan 6.08 yama notlarında harita havuzundan kaldırılmıştı. Oyuncular, uzun nişangah çizgileri ve dikey yapısı nedeniyle bu harita konusunda bölünmüştü. Ancak, perde arkasında gerçekleşen aylarca süren ayarlamaların ardından Icebox, yeni ve taze bir geri dönüş için hazır gibi görünüyor.

Icebox'ta ne gibi değişikliklerin olacağı belirsizliğini koruyor. Ancak Breeze'in geri dönüşünün ardından yapılan büyük yenilemeler göz önüne alındığında, Riot Games'in muhtemelen bazı sürprizleri var. Sızıntılar, Fracture veya Pearl'ün potansiyel olarak açık slotu doldurabileceğini belirtiyor ancak Icebox'ın uzun süredir yokluğu, nihayet prime time'a hazır olabileceğini gösteriyor.

Haven harita havuzuna veda ediyor

FOXNGAME

Öte yandan Haven'ın gidişi bir devrin bitişine işaret ediyor. Valorant'ın orijinal çıkış haritalarından biri olan Haven, oyunun çıkışından bu yana rekabetin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Kendine özgü üç sahalı düzeni ekiplere daha fazla esneklik sağladı.

Haven büyük olasılıkla havuzdan çıkarken, Valorant'ın ilk haritalarından geriye yalnızca Ascent kaldı. Topluluğun ikonik C Long'dan A Heaven'a kadar Haven'ın tanıdık mekanlarını özleyeceği kesin. Ancak Riot Games, cesur harita havuzu güncellemeleriyle metayı sarsmaya yabancı değil.

──────────────────────────────────────────────────────

► Valorant Haven Haritası için Ajan Kompozisyonları | 2024

──────────────────────────────────────────────────────

Ajan havuzunun yeni üyesi “SmokeDancer”

Son zamanlarda sızdırılan bilgiler, Bölüm 8'de oyuna katılacak yeni bir Valorant ajanı hakkında spekülasyonlara yol açtı. Karakterin bir Kontrol Uzmanı olduğu ve kod adının 'SmokeDancer' olduğu doğrulandı. Pembe ve mor renk şeması ile kelebek motiflerini içeren sızdırılmış bir oyuncu kartı görüntüsü, bu ajanın gelişine dair haberleri beraberinde getirdi.

Yeni keskin nişancı tüfeği “Outlaw”

FOXNGAME

Bölüm 8, en yeni Valorant silahı olan Outlaw'ı da beraberinde getirecek. Outlaw, 2.400 krediye mal olan bir keskin nişancı tüfeğidir. Aynı anda iki mermi atar ve vücuda 140, kafadan vuruşta 234 ve bacak vuruşlarında 119'luk ağır bir hasar verir. Outlaw'ın atış hızı 2,75 ve şarjör boyutu 10'dur.

Valorant 8. Bölüm 10 Ocak 2024 tarihinde başlayacak.

FOXNGAME FIRSATLARI
{{ product.name }}
{{ product.name }}
{{ product.price }}
{{ product.oldPrice }}
{{ product.discountRate }}
×

Alışveriş Sepeti

Sepetinizde toplam
{{ getTotalItemCount() }}
ürün bulunuyor
{{ item.productName }}
{{ item.productName }}
{{ item.categoryName }}
Adet -
{{ item.price * item.quantity | number:2 }}{{ currencyCode }}
SEPET TOPLAMI
{{ getTotalPrice() | currency: currencySymbol }}
SEPETE GİT
FOXNGAME
Ooppss!
Görünen o ki sepetine ürün eklemeyi unuttun.
ALIŞVERİŞE BAŞLA
>{{miniShoppingCart.totalItem}}