Valorant 3.0 Yaması Hakkında Geliştirici Yorumları

Valorant 3.0 Yaması Hakkında Geliştirici Yorumları
Valorant resmi sitesinde yayınlanan bir blog gönderisi ile 3.0 yaması ve yeni ajan hakkında detaylar paylaşıldı. Yapılacak zayıflatma ve güçlendirmelerden bahsedildi. Ayrıca yeni ajan hakkında tahminlerimizi de yazımızda paylaştık.

Valorant'a kısa bir süre önce yeni bir ajanın dahil edilmesi ve ajanın Grenadier kod adında bir ajan olması bekleniyordu. İnternet üzerinde sosyal medya ve topluluk sayfalarında gezen sızıntı haberleri ve bazı kesin bulgular bu bilgiyi doğrular niteliktedir. Valorant'a yeni bir ajanın geleceği bilgisi zaten sürpriz değil fakat bunun ne zaman gerçekleşeceği bilgisi ise sürpriz niteliğindedir. Geliştiriciler blog yazısı ile resmi Valorant sitesinden konu ile alakalı olarak bazı bilgiler paylaştı. Bu bilgiler arasında Valorant'ın 3.0 yaması ile birlikte oyuna yeni bir ajanın dahil edileeği belirtti. Yeni ajan haberinin haricinde oyunda yapılacak bazı dengeleme ve düzenleme değişikliklerinden de bahsedilmektedir. Genel hatlarıyla Yoru, Breach, Astra ve Skye üzerinde önemli değişiklikler beklenmektedir.
 

────────────────────────────────────────────

► Valorant Çapraşık Alemler Silah Görünümleri Geldi

────────────────────────────────────────────

Valorant Yeni Ajanı Yakında Geliyor


Valorant geliştiricileri önemli değişiklikler yapacaklarını uzun zaman önce söylemişlerdi. Kesin bir tarih paylaşılmamasına rağmen bu değişikliklerin sağlanacağı konusunda da raporlarında bahsetmişlerdi. Son yayınlanan Ajanların Durumu adlı blog yazılarında yapılacak bu önemli değişiklikler çoğunlukla üstü kapalı şekilde detaylandırıldı ve yeni ajanın müjdesi verildi. Yeni ajanın adı veya ajana dair kafamızda canlandırabileceğimiz karakteristik bir detay paylaşılmamış olsa da blog yazısında belirtilen şu sözler düşündürücü ve dikkat çekici niteliktedir;

 
Umuyoruz ki @*&#*&!(&H! #$ &*! *%# &@! *U&^A! “@*!!*(@@*&^” (@&* ^@!^& &@! *&# &^C#^ANG W*^@ $O )(E&# *[email protected]! S!T#$ Bakın şu işe ya, tam yazarken klavyem sapıttı. Yeni ajanla kısa süre içinde tanışacaksınız. Ajan herkese yüzünü gösterdiğinde, düşüncelerinizi öğrenmek için sabırsızlanıyoruz!


Valorant'a dahil edilecek yeni ajanın cinsiyetinin erkek olacağı yönünde tahminlerimiz var. Bu tahminleri tamamen belirli düzenleri takip ederek sağlamaktayız. Bu düzenlere örnek vermemiz gerekirse son zamanlarda oyuna dahil edilen ajanların kız ve erkek şeklinde olduğudur. Ayrıca "Grenadier" yani türçke çevirisi ile "Bombacı" kod adında bir ajanın kız olması tuhaf olur gibi duruyor. Elbette bunlar sadece birer tahmindir ve kesin bilgi değildir. Kesin bilgi sadece Valorant'ın 3.0 yama notları paylaşıldığında belirlenebilir. Yeni ajan haricinde Viper'ın geçtiğimiz yamalarda sağlam bir güçlendirme aldığını ve ardından aşırı güçlü olduğu düşünülerek tekrardan bir zayıflatma aldığını biliyoruz. Valorant geliştiricileri Viper'ı yakından incelediklerini ve gözlemlediklerini belirtti. Viper seçimleri ve kazanım oranları göz önünde bulundurularak, önümüzdeki yamalarda Viper üzerinde de dengeleme değişiklikleri sağlanabilir. Elbette dengeleme değişikliği sağlanacak tek ajan Viper değil. Geliştiriciler ayrıca Yoru, Skype, Breach ve Astra için de dengeleme güncellemesi gerçekleştirmeyi planladıklarını belirtmektedir. Daha fazla bilgi resmi yama notları ile birlikte paylaşılacaktır. Yeni ajan için hazır mısınız?


► Hemen indirimli Valorant VP satın almak için tıklayın!
FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.