Valorant: 3. Perde ve yama 1.10 bugları

Valorant: 3. Perde ve yama 1.10 bugları
Valorant 3. Perde'nin 1.10 yaması hatalarla dolu ve oyuncular hüsrana uğramaya başlıyor. Omen'in ultisini kullanırken Icebox'ta gerçekten oyun bozan bir hata bulundu.

Riot Games, 13 Ekim 2020'de Valorant için Act 3 (3. perde) güncellemesini yayınladı. Yama 1.10'un yayınlanmasından bu yana, dünyanın dört bir yanından oyuncular oyunda birden fazla hata bildiriyor.

Riot Games, şimdiye kadar oyun bozan hataları çözmede hızlı davransa da, oyuncular yavaş yavaş oyundaki bu kadar çok hatadan bıkmaya başladı ve herkes için kötü bir oyun deneyimine neden oluyor.

Hatalarla Dolu Valorant Yama 1.10

1.10 yamasında Valorant'taki en dikkate değer hatalardan bazıları şunlardır:

SEA bölgesindeki oyuncular tarafından bildirilen oyun hataları. Oyuncuların büyük kare düşüşleri ve sürekli FPS takılmalarıyla karşı karşıya olduğu bildirildi.
Hindistan'dan bir oyuncu, güncellemeden sonra Valorant'ı başlatmanın dizüstü bilgisayarının çökmesine neden olduğunu bildirdi. Benzer sorunlar, LAS bölgesindeki oyuncular tarafından da bildirildi.

Muhtemelen her bölgeden oyuncular tarafından bildirilen en oyun bozan hata, Icebox arızasıdır. Bu hatada, Omen olarak oynayan bir oyuncu, temsilcinin Ulti yeteneğini kullandığında, oyuncu yeni haritanın duvarlarının içinde sıkışarak düşmana görünmez hale geliyor. Ancak oyuncu, görünmez kalarak düşmanlara ateş etmeyi ve onları öldürmeyi başarabilir ve gerekirse ondan TP çıkarabilir.

Okyanusya bölgesinden başka bir oyuncu, oyunun başlamasını durduran bir kritik hata bildirdi.

1.10 yamasının piyasaya sürülmesinden sonra Valorant'ta çok sayıda hata mevcut olduğundan, önümüzdeki birkaç gün içinde Riot Games'ten bir hata düzeltme yaması yolda olacaktır.

Riot Games'in Valorant'ta zaten mevcut olan hataları ne zaman düzeltebileceğini görmek ilginç olacak, çünkü oyuncular ve topluluk hatasız bir 3. Perde deneyimini bekliyordu.

VALORANT VP SATIN AL

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.