Valorant 3. Bölüm Ne Zaman Başlıyor?

Valorant 3. Bölüm Ne Zaman Başlıyor?
Valorant 3. Bölüm 1. Kısım, yeni bir ajan, denge değişikleri ve hatta potansiyel olarak bazı yeni haritalarla 3.0 yama güncellemesi dahilinde 22 Haziran’da başlıyor.

Riot Games tarafından geliştirilip yayınlanan taktiksel FPS oyunu Valorant, 2 Haziran 2020’de resmi olarak çıkışını yaptı ve başarılı geçen bir yılı 14 milyon oyuncudan oluşan harika bir toplulukla kapattı. Oyunun birinci yıl dönümü şerefine bir ay sürecek bir etkinlik programı düzenleyen Riot’un bu güzel hayran topluluğu içinde birçok sürpriz ve fırsatı bulunuyor.

Bilindiği üzere Riot, her yeni kısım veya bölümde ajan kadrosuna bir yenisini daha ekliyor. Şu anda 2. Bölüm 3. Kısım’da olan Valorant’a ne yazık ki 3. Kısım’da yalnızca Breeze haritası eklenmişti ve bu da hayranları bir miktar hayal kırıklığına uğratmıştı. Artık yeni Bölüm, yeni Savaş Bileti’ne geçiş yapmak isteyen oyuncular ise Valorant 3. Bölüm 1. Kısım’ın ne zaman başlayacağı konusunda oldukça meraklı.

──────────────────────────────────────────────────────────────

► Valorant’ın Yeni 16. Ajanı "Grenadier" Hakkında Bilinenler

──────────────────────────────────────────────────────────────

Valorant 3. Bölüm 1. Kısım Çıkış Tarihi

Mevcut Savaş Bileti 21 Haziran’da sonlanacak ve hep olduğu gibi ertesi gün büyük bir yamanın yayınlanmasıyla birlikte yeni Savaş Bileti oyuna dahil olacak. Yani Valorant 3. Bölüm 1. Kısım, 22 Haziran tarihinde 3.0 yamasının metaya girmesiyle başlayacak. Yamanın neler içerebileceğine gelince, yeni bir ajanın eklendiğini, bazı denge değişikliklerini ve hatta potansiyel olarak bazı yeni haritaları göreceğimizi söyleyebiliriz. Yeni bir oyun modu şimdilik söz konusu değil ancak neler olur bilemeyiz.

Valorant Bölüm 3 ile ilgili en çok beklenen şeylerden biri de oyuncuların toplayabildiği kadar çok sayıda ücretsiz ve premium ödüller içeren Savaş Bileti. Bu konuda Riot Games, yeni bir yılın başlangıcını simgeleyen bu özel Bölüm için Rekabetçi, Temsilciler ve Premium içerik ekiplerinin üyelerini içeren özel bir yayın yapacağını ve tüm detayları orada aktaracağını duyurdu. Yayını Valorant Twitch kanalından canlı olarak izleyebilirsiniz.

Geçtiğimiz haftalarda Riot, Valorant resmi Twitter hesabı üzerinden 2.10 yamasını iptal ettiğini ve daha kapsamlı bir yama olarak direk 2.11 yama güncellemesi getireceğini duyurmuştu. 8 Haziran’da yayınlanması planlanan 2.11 yama notları, oyun motoru güncellemesi ve daha iyi sunucular olmak üzere birçok yenilikle birlikte oyuna eklenecek. Valorant yamalarının iki haftada bir güncellendiğini düşünürsek, 22 Haziran civarlarında da 3.0 yamasının Bölüm 3 Kısım 1 ile Valorant’a dahil edileceğini söyleyebiliriz.

Hemen indirimli Valorant VP satın almak için tıklayın!

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.