Valorant 3. Bölüm 3. Kısım Savaş Bileti Sızıntıları!

Valorant 3. Bölüm 3. Kısım Savaş Bileti Sızıntıları!
Valorant 3. Bölüm 3. Kısım sızıntıları, yeni kısım savaş bileti skinleri ve daha fazlasını sizler için derledik.

Valorant 3. Bölüm 3. Kısım çıkış tarihi? Yeni kısım savaş biletinde oyuncuları neler bekliyor?

Şu an içinde olduğumuz Bölüm 3 Kısım 2, 8 Eylül’de Valorant metasına giriş yaptı ve beraberinde oyunun 7. haritası olan Fracture’da oyuncuların beğenisine sunuldu. Artık bir sonraki kısıma yavaştan yaklaşırken oyuncular yeni savaş biletinin neleri içereceğini bir hayli merak ediyor.

Geçtiğimiz günlerde 3. Kısmın yeni bir ajan ile beraber oyuna gelebileceğini sizlerle paylaşmıştık. Yepyeni bir ajanın yanında bakalım bu güncellemede bizi başka neler bekliyor olabilir? İşte Valorant 3. Kısım savaş bileti hakkında bildiğimiz her şey.

VALORANT Bölüm 3 Kısım 3 Ne Zaman Gelecek?

VALORANT Bölüm 3 Kısım 3’ün ne zaman geleceğiyle ilgili henüz 100% kesin bir bilgi yok. Ama sağlam olduğunu düşündüğümüz bir tarih var. VALORANT’ın yeni büyük güncellemesi 2 Kasım’da yani bulunduğumuz bölümün savaş biletinin bitiş tarihinde gelebilir.

Mevcut bölüm her ne kadar daha yeni çıkmış gibi hissettirse de Riot’ın bu güncellemede yeni ajan getirmeyi es geçtiğini unutmamak lazım. Yeni bir ajanın gelişine Kısım 3 güncellemesinde tanıklık edebileceğimiz ihtimali bile heyecanı arttırıyor desek yalan olmaz.

Riot geçen büyük güncellemede yaptığı gibi bu güncellemeyi de geciktirebilir. Şu an için gecikmeyle ilgili bir açıklama yok. Eğer olursa sizi haberdar edeceğiz. O zamana kadar Kasım ayının başlarını heyecanla bekliyor olacağız.

──────────────────────────────────────────────────────────────

► Valorant Düellocu Ajanları Büyük Bir Güçlendirme Alabilir!

──────────────────────────────────────────────────────────────

Valorant Yansıma: 3. Kısım Güncellemesinden Neler Bekliyoruz?

Deadeye ve Sprinter ajanları sızdı, fakat önce kim gelecek?

FOXNGAME

VALORANT’ın gelecek güncellemedeki en büyük sızıntının aslında iki taraflı olduğunu söylemek lazım. Popüler veri madencileri her iki ajanın ismini oyunun kodlarında bulduklarını bizlerle paylaşmıştı. Deadeye ve Sprinter.

Oyuncular VALORANT’ın birinci yıl videosunda Deadeye’ı biraz da olsa görüp nasıl bir ajan olduğunu kafalarında çizme şansı buldu.

Sprinter için ise bir şey söylemek pek kolay değil. Bahsi geçen ajanların sadece kod isimlerinin oyunun kodlarına gömülü haldeyken bulunduklarını hatırlatalım.

♦ Peki, önce kimi göreceğiz? İki ajan da Kısım: 3’te Gelebilir mi?

Spekülasyonlar şu yönde; Ajan Deadeye Kısım 3’ün ortalarına doğru oyundaki ajan eksikliğinden dolayı gelebilir. Hatırlatalım, Kısım 2’de sadece bir harita oyuna gelmişti. Diğer ajan hakkında henüz sadece kod ismini bildiğimiz için bir tahmin yapamıyoruz. İki ajan birden aynı kısım içerisinde oyuna gelebilir.

Valorant 3. Kısım Savaş Bileti, Kaplama Paketleri

Kısım 3 güncellemesinde gelecek diğer şeylerin yanında 2. Kısım’da geldiği için bir haritanın daha oyuna gelmesini beklemiyoruz. Ancak silah kaplamaları, yeni savaş bileti skinleri ve birkaç dengeleme değişiklikleri (Yoru Rework) geleceğini düşündüğümüz içerikler arasında.

Valorant Yansıma 3. Kısım güncellemesi hakkında şu anlık bildiklerimiz bunlardan ibaret. Oyuna yeni bir belki de iki ajanın gelişine şahitlik edebileceğimiz bu güncellemeyi heyecanla bekliyoruz. 3. Kısım battle pass hakkında ileride sızabilecek içerikler ve VALORANT hakkında haberleri kaçırmamak için takipte kalın!


► Ucuz ve güvenilir Valorant Points VP almanın tek adresi Foxngame. Linke tıklayarak indirimli VP satın alabilirsiniz: https://www.foxngame.com/valorant

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.