Üyeliksiz alışveriş nasıl yapılır?

Üyeliksiz alışveriş nasıl yapılır?

1) Üyeliksiz alışveriş yapmak için öncelikle almak istediğiniz ürünü arattırmanız için alttaki görselde yer alan mercek simgesine tıklıyoruz.


FOXNGAME

2) Ardından açılan bölümden almak istediğimiz ürünü arattırıp seçiyoruz ve ürün sayfasına giriş yapıyoruz.

FOXNGAME

3) Açılan ürün sayfasında almak istediğiniz ürünün sağ kısmında yer alan adet kısmına almak istediğiniz adet miktarını girerek " HEMEN AL " seçeneğine tıklıyoruz.

FOXNGAME

4) " HEMEN AL " seçeneğini seçtikten sonra sizi aşağıdaki gibi bir sayfaya yönlendirecektir sistem, sağ altta yer alan " ALIŞVERİŞİ TAMAMLA " butonuna tıklayarak devam ediyoruz.

FOXNGAME

5) " ALIŞVERİŞİ TAMAMLA " butonuna tıkladıktan sonra sizi alttaki görselde yer alan sayfaya yönlendirecektir. Bu sayfada " Üye olmadan devam et " butonuna tıklayarak, üyeliksiz alışveriş için yapmanız gereken ödeme kısmına yönlendiriliyoruz.

FOXNGAME

6) Görselde de gördüğünüz üzere sizden satın alacağınız ürünün aktivasyon kodunu gönderebileceğimiz bir e-posta ( mail ) adresi ve telefon numarası istenecektir. Bu kısımdaki iletişim bilgilerinizi eksiksiz ve doğru şekilde girmeniz tarafınza gönderilecek aktivasyon kodunun size sorunsuz bir şekilde ulaşması için önemlidir. Hatalı veya eksik bir bilgi girdiğinizi düşünüyorsanız sitemiz canlı desteği üzerinden yardım talep edebilirsiniz.

FOXNGAME

7) En son işlem olarak da ödemenizin tamamlanması için Kredi Kartı bilgilerinizi girerek ve ardından 3D Güvenlik işlemlerinizi tamamlayarak siparişinizi oluşturabilirsiniz.

FOXNGAME

Tüm bu işlemlerden sonra ödemeniz başarılı bir şekilde sonuçlandığında mail adresinize sipariş detayı mailiniz gelecektir. Burada dikkat etmeniz gereken husus ise yaptığınız ödemenin dekont mailine değil, ayrı bir şekilde size gönderilen sipariş detayı mailine bakmanız olacaktır. Sistem otomatik olarak size 2 farklı mail gönderir. 1. mail yaptığınız ödemenin dekontudur ve bu mailde aktivasyon kodunuz yer almaz. 2. mail ise sipariş detayı mailidir ve bu mailde yer alan linke tıklayarak aktivasyon kodunuza erişebilir ve oyununuzda aktivasyon sağlayarak oynamaya başlayabilirsiniz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. İyi oyunlar, keyifli alışverişler dileriz.
×

Alışveriş Sepeti

Sepetinizde toplam
{{ getTotalItemCount() }}
ürün bulunuyor
{{ item.productName }}
{{ item.productName }}
{{ item.categoryName }}
Adet -
{{ item.price * item.quantity | number:2 }}{{ currencyCode }}
SEPET TOPLAMI
{{ getTotalPrice() | currency: currencySymbol }}
SEPETE GİT
FOXNGAME
Ooppss!
Görünen o ki sepetine ürün eklemeyi unuttun.
ALIŞVERİŞE BAŞLA
>{{miniShoppingCart.totalItem}}