Treyarch Yeni Zombi Modu İçeriğini Paylaştı

Treyarch Yeni Zombi Modu İçeriğini Paylaştı
Activision - Treyarch tarafından yeni ''Zombi Modu'' içeriğinin geleceği haberi duyuruldu.
Geçtiğimiz günlerde Activision - Treyarch tarafında gelişme yaşandı ve Call of Duty Cold War'un yeni Zombi Modu içeriğinin geleceği duyruldu. Yeni gelecek içerikler oyunun mevcut Zombi Modu için uygulanacağı düşünülmektedir. Geliştirici ekip paylaştığı bir Twitter gönderisinde " Projekt Endstation was only the beginning. " yani " Projeckt Endstation sadece bir başlangıç " şeklinde bir gönderi paylaştı. Bu gönderi ilk başta göründüğünde bir harita görüntüsü gibi görünmektedir. Treyarch oyunundan oldukça memnun ve oyunun popülaritesi her geçen gün artmakta. Siz de henüz oyun ile tanışmadıysanız hemen sitemizden Call of Duty Cold War satın alabilir ve oyuna dahil olabilirsiniz.
 

Treyarch Zombi Modu İçin İçerik Müjdesi Verdi

Oyunun ilk serisinin üzerinden uzun yıllar geçmiş olduğundan 7'den 70'e bir çok oyuncu, oyunu oynamaya devam ediyor ve zaman geçtikçe yeni nesil oyuncular da oyunla tanışıyor. Treyarch bu kuşak farkını anlamış olmalı ki oyunun sadece online modu üzerinde çalışmanın yanı sıra Zombi Modu üzerinde de ekstra mesai harcamaya niyetli. Oyuncu topluluğunun bir kısmı hali hazırda hikaye modu ve oyunun online battle royale moduna gösterilen ilgiden şikayetçiydi. Treyarch bu durumun farkına varıp Zombi modunu geliştirmeye de karar vermiş olabilir. Bu yeni Zombi içeriğinin geleceğinin duyurulması ile birlikte oyunda gözle görülür bir şekilde online oyuncu sayısı arttı. Bu da bize Treyarch'ın doğru bir strateji izlediğini göstermektedir.

Call of Duty Black Ops Cold War için gelen yeni Zombi Modu'nun Warzone oyuncularını etkileyip etkilemeyeceği ise merak konusu uyandırıyor. Oyuncular Zombi Modu için yayınlanan tanıtım gönderisi ile birlikte ücretsiz deneme de sağlayabilecek. Belirli modlar belirtilen süre zarfında ücretsiz olarak denenebilecek. Bu da oyuncuların oyunu satın almadan önce fikir sahibi olmaları konusunda oldukça iyi bir haber. Yen içerik ve güncellemenin 13 Ocak 2021 Perşembe günü gelmesi planlanıyor. Yapılacak bu güncelleme ile Black Ops Cold War için Zombi Modu'na sağlanan ilk güncelleme olacak. Hemen Call of Duty Black Ops Cold War satın almak için tıklayın!

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.