THQ Nordic, "Nişancı / Hayatta Kalma" Oyunları Geliştirmek İçin Yeni Bir Stüdyo Açıyor

THQ Nordic, "Nişancı / Hayatta Kalma" Oyunları Geliştirmek İçin Yeni Bir Stüdyo Açıyor
Yayıncının artık tamamen sahip olduğu 12 stüdyo var.

Avusturyalı yayıncı THQ Nordic Slovakya'nın Bratislava kentinde Nine Rock Games adlı yeni bir stüdyo açtı. Stüdyonun amacı "atıcı / hayatta kalma" oyunları geliştirmektir.

Nine Rock Games, daha önce DayZ'de çalışan atıcı / hayatta kalma türünde deneyime sahip CEO David Durcak tarafından yönetiliyor. Durcak bir basın bülteninde, "Ofisimizde mağaza kurmayı, ekip boyutumuzu kademeli olarak optimize etmeyi ve projemizde çalışmaya başlamayı dört gözle bekliyoruz." Dedi. "THQ Nordic ile ortak olarak yetenek kadromuz ilk ortak projemizde işbirliği yapmak için mükemmel koşullar buldu."

THQ Nordic'in CEO'su Klemens Kreuzer şunları söyledi: "THQ Nordic stüdyo ağına en yeni eklemeyi memnuniyetle karşılıyoruz: Nine Rocks Games. Ben şahsen her şey yerine oturduğunda işte her zaman büyük bir işaret olduğunu düşünüyorum. doğru zamanda doğru zihniyete ve anlamlı bir sohbete sahip insanlar. Slovak ekibini gemide ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz ve Nine Rocks Games ile yaptığımız ilk projemiz için çok heyecanlıyız. "

THQ Nordic'in tamamen sahip olduğu geliştiricilerin durağı şu anda Nine Rock Games'in kuruluşundan sonra 12 yaşına girdi.

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.