They Are Billions'da Hayatta Kalmaya Çalış

Milyarlar kadar uzak bir gelecekte, bir zombi kıyameti tüm insanlık türlerini tahrip ediyor.

They Are Billions oyunun da milyarlar kadar, uzak bir gelecekte, bir zombi kıyametinin hemen hemen tüm insanlık türlerini tahrip ettikten sonra, insan kolonilerini inşa etme ve yönetme hakkında bir strateji oyunudur. Şimdi enfeksiyon tehdidi altında hayatta kalmak için mücadele etmek zorunda kalan yalnızca birkaç bin insan hayatta kaldı.

Hayatta Kalma Modu:

FOXNGAME

Bu modda, rastgele bir dünya kendi olayları, hava durumu, coğrafya ve enfekte nüfusuyla oluşturulur. Enfekte olmuş sürülere karşı belirli bir süre hayatta kalması gereken başarılı bir koloni kurmalısınız. Hızlı ve ultra bağımlılık yapıcı bir oyun moddur. Bütün oyuncuların aynı rastgele haritayı oynaması gereken bir zorluk çıkartılması planlanıyor. En iyi skorlar bir afiş tablosunda yayınlanacaktır.

Duraklatılmış Gerçek Zaman:

FOXNGAME

Bu gerçek zamanlı bir strateji oyunudur. En iyi stratejik ve taktiksel kararları almak için hareketi duraklatabilirsiniz. Duraklatma Modunda oluşturulacak yapıları yerleştirebilirsiniz ve orduya emir verebilirsiniz. Bu oyunda, oyuncunun performansı veya düzinelerce önemli komutun ezberlenip çabucak yürütülmesi oynatıcı ile ilgili değil strateji ile ilgilidir. Oyunu durdurun ve ihtiyacınız olan zamanı alın! 

Kolonini inşa et:

FOXNGAME

Koloniler için konut inşa edin ve yiyecek satın alın. Çeşitli bina yapılarını kullanarak çevre kaynaklarını toplayın. Onları daha verimli hale getirmek için binaları yükseltin. Tesla Towers'ı yerleştirerek koloninin enerji dağılımını genişletin ve binalarınıza enerji besleyecek fabrikalar ve enerji santralleri kurun. Çevreyi izlemek için duvarlar, kapılar, kuleler ve yapılar oluşturun. Enfekte olanın koloniyi ele geçirmesine izin vermeyin!

Bir Ordu Kurun:

FOXNGAME
Koloniyi korumak için paralı askerleri eğitin. Paralarını ve yiyeceklerini talep ediyorlar ve korkunç yorumları dinlemelisin, ama bu işkence altındaki kahramanlar, enfekte olmuş kişiyi yok etmek için en iyi silahınız olacak. Her birim benzersizdir ve kendi yetenekleri ve kişilikleri vardır - onları keşfedebilirsiniz!

Ekran Üzerinde Binlerce Birim:

FOXNGAME

Gürültü çıkarın ve gelenlerin bir kısmını petrol yatağına erişmek için öldürün; yüzlerce kişi araştırmaya gelecek. Koloninin güvende olduğunu düşünüyor musun? Dünyayı dolaşan binlerce hastalığa yakalananları bekleyin. Bazen sömürge kendi yolundadır!

Enfeksiyonu Önleme:

FOXNGAME

Enfekte olanlardan sadece bir tanesi bir binaya girerse içerideki tüm koloniler ve işçiler enfekte olur. Enfekte olan işçiler daha sonra binalara bulaştırmak için kudurmuş gibi davranacaklar. Enfeksiyonlar baştan beri ortadan kaldırılmalıdır, aksi takdirde katlanarak katlanılması imkansız hale gelecektir.

4K Grafikler:

FOXNGAME

En zorlu hareketleri yapmak için binlerce çerçeve ve bir çılgın Steampunk ve Viktorya tarzı ile her şey!

Gelecekteki Oyun Modu-(Kampanya):

Kampanya modunda, hayatta kalan insanları ülkesini yeniden ele geçirmelerine yardımcı olmanız gerekir. Farklı amaçlarla düzinelerce misyon var: bina kolonileri, taktik misyonlar, kurtarma misyonları. İlerleme ve misyon yoluna karar verebilirsiniz - kolonilerinizi ve ordularınızı iyileştirmek için yeni teknolojileri, ilerlemeleri ve yükseltmeleri araştırın. Şu an bu mod için çalışılıyor ve 2018 yılının baharında modun kullanıma sunulacağı bekleniyor. 

Bu oyunu satın almak istiyorsanız lütfen buraya tıklayınız.

Yazdığımız bir önceki haberi merak ediyoranız lütfen buraya tıklayınız.