The Crew 2 Satın Alın - The Crew 2 oyunu Şimdi foxngame'de   The Crew 2, Amerikan motor sporları dünyasına adım at, Amerika'nın dört bir yanında yerleri, gökleri ve denizleri keşfet, onlara hükmet. Çok çeşitli arabalar, motorlar, deniz araçları ve uçakları kullan, farklı disiplinlerde diğer yarışçılara meydan oku.

Tür: Yarış Oyunu
Yıl: 2018
Yayıncı: Ubisoft

  Oyun Hakkında

  Özel Baskı

  FOXNGAME

  Gold Edition ile sınırların ötesine geç ve The Crew® 2 Motor Sporları Deluxe Paketi, Sezon Kartı ve 3 gün erken erişim de senin olsun.

  THE CREW® 2 - GOLD  Edition özellikleri:
  - 3 gün erken erişim
  - The Crew® 2 Sezon Kartı
  - The Crew® 2 Motor Sporları Deluxe Paketi. İçeriği:
  *Ford F-150 Raptor Race Truck 2017
  *Abarth 500 2008 Monster Truck Edition
  *Pilatus PC-21
  *Avatarını özelleştirecek üç kıyafet

   

  Dijital Lüks Paket

  FOXNGAME

  The Crew® 2 Motor Sporları Deluxe Paketini de içeren Deluxe Edition gözünü yeni zirvelere dik:
  - Ford F-150 Raptor Race Truck 2017
  - Abarth 500 2008 Monster Truck Edition
  - Pilatus PC-21
  - Avatarını özelleştirecek üç kıyafet

   

  SEASON PASS

  FOXNGAME

  Amerikan Motor Sporları maceranı Sezon Kartı ile zenginleştir. İçeriğinde üç özel araç, aylık gruplar halinde gelecek 22 yeni araca erken erişim ve oyun mağazasında %20 daimi indirim bulunuyor.

   

  Oyun Açıklaması

  The Crew® 2 deneme sürümünü indirerek tam oyunu 4 saatliğine bedava oyna!

  Devrim yaratan The Crew 2'nin bu en yeni sürümünde, bugüne dek yaratılmış en muhteşem açık dünyalardan birinde Amerikan motorcu ruhunun heyecanını ta içinde hissedeceksin. Motornation'a hoşgeldin! Amerikanın dört yanında motor sporlarını deneyimlemek için yaratılmış bu devasa, çeşitli, aksiyon yüklü muhteşem oyun alanı seni bekliyor! Bir kıyıdan diğerine, sokak yarışçıları, profesyoneller, off road kaşifleri, ve serbest sürüşçüler her türlü disiplende kozlarını paylaşmak üzere bir araya geliyor. Yüksek oktanlı yarışlarda onlara meydan oku, namını yürüt, dünyayla paylaş!

  The Crew® 2 yeteneklerini gösterme ve çok yönlü ustalığını geliştirerek motor sporları şampiyonu olma imkanı sunuyor.


  ÖZELLİKLERİ
  MOTORNATION'A HOŞ GELDİN – KARADA, HAVADA VE DENİZDE ZORLU GÖREVLER SENİ BEKLİYOR
  Efsanevi mekanlarda sınırları zorla, yeni deneyimler edin. Karla kaplı Rocky Dağlarının üzerinde, bulut ve sisler arasında uç, New York'un arka sokaklarında lastiklerini yak, asfaltları ağlat, Misisipi nehri boyunca yolculuklara çık, Büyük Kanyon'un her metresini keşfet! Rüyalarını süsleyen hiper araçlarını ve efsanevi Amerikan motorlarını kullan, en çevik akrobasi uçaklarının ve su motorlarının dümenine geç. Bu bütünüyle yeniden tasarlanmış Amerika'da eğlenceli ve zorlu deneyimlerin sonu yok!

  ARAÇLAR ARASINDA ANINDA GEÇİŞ YAP VE %100 KESİNTİSİZ BİR DENEYİM YAŞA
  The Crew® 2'de favori aracının direksiyonuna geçip açık bir dünyayı keşfediyorsun. Fast Fav özelliği sayesinde, tek bir tuşa basarak bir araçtan diğerine geç ve bu muazzam ve kesintisiz açık dünyanın sunduğu bütün potansiyeli deneyimle. Rüyalarının arabasına bin ve Los Angeles sokaklarında dolaş, oradan çevik akrobasi uçağının kokpitine geçerek gökdelenlerin üzerine yüksel ve Hollywood'un muhteşem manzadasına yukarıdan bak, sahile ulaşıp Pasifiğin sularına indikten sonra müthiş bir sürat motoruna geçiş yap. Eğlence ve heyecan olasılıkları sınırsız!

  ŞAMPİYON MU OLMAK İSTİYORSUN, OL
  Ülkenin dört yanındaki farklı motor sporları gruplarına katıl, sokak yarışçıları, profesyoneller, off roadcular ve serbest stilciler seni bekliyor. Her biri seni yeni yolculuklara çıkaracak, kendi motor sporları disiplini ve kültürleri ile tanıştıracaklar. Yarışlara katıl, meydan okumalara yanıt ver, kendi kişisel tarzını oluştur ve geliştir, rüyalarının araçlarını topla, kişiselleştir ve sergile, ve nihayet Amerikan motor sporları dünyasına damganı vur.

  BAĞLANTILI BİR DÜNYADA PAYLAŞ VE PARLA
  The Crew® 2 dünyasında kişisel başarılarını ve unutulmaz anlarını arkadaşlarınla ve diğer oyuncularla paylaş, rekorlar kır, adını en başa yazdır! Ulaştığın her başarı, diğer oyunculara bir meydan okuma olarak kaydedilecek, diğerlerinin başarıları da senin için tabii. En iyi anlarını kaydetmek ve paylaşmak sadece bir tık uzakta.

  Yorumlar

  İlk yorumu sen yaz

  Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.

  TOPLAM KAYIT : {{ totalItems }} - TOPLAM SAYFA : {{ totalPages }}

  Nasıl Yüklenir?

  The Crew 2
  The Crew 2

  Sistem Gereksinimleri

  Minimum:
  Önerilen:
  FOXNGAME
  Ücretsiz işlem
  Komisyon ya da kesinti yok
  FOXNGAME
  Güvenli Alışveriş
  3D Secure, Paytr, GPay
  FOXNGAME
  Referans Sistemi
  %1 kazanç sağlayın.
  FOXNGAME
  24/7 Destek
  Destek hep yanınızda.
  FOXNGAME
  Çekilişler
  Takip et, kazan.