TFT Yollar Şampiyonası Başladı

TFT Yollar Şampiyonası Başladı
TFT Yollar Şampiyonasında Bölgemizi Avrupa'da temsil edecek 6 oyuncu yer alıyor. Ayrıca ülkemizi temsil edecek " ginggg " turnuvada ilk sıralara kıyasıya mücadele için yarışacak. Detaylar makalede yer almaktadır.
Teamfight Tactics küresel şampiyonası başladı. Bölgesel elemelerin ardından küresel çapta karşılaşmaya hak kazanan oyuncular bugün kıyasıya bir mücadelenin içine girdi. Oyuncuların uzun süredir verdiği emekler 7-9 Nisan tarihleri arasında en iyi oyuncunun seçilmesi ile son bulacak. Kazanan kişi Dünya TFT şampiyonu ilan edilerek, 250.000 dolarlık ödül havuzundan büyük ödülün sahibi olacak. Birinci olan ve galip gelen oyuncu 41.500 dolarlık büyük ödülün sahibi olacak ve ödülün getirdiği prestij, adını tüm Dünya'ya duyurmasını sağlayacak.

────────────────────────────────────────────────────────────

► LoL 11.8 Yaması Olası Dengeleme Değişiklikleri

────────────────────────────────────────────────────────────

TFT Yollar Şampiyonası ve Detayları

Dünyanın birçok ülkesinden katılımcının yer aldığı TFT Yollar Şampiyonasında ülkemizi temsil edecek oyuncumuz "ginggg" ile birlikte toplamda 6 kişi Avrupa bölgesinin temsilcileri olacak. Umuyoruz ki ülkemiz galibiyet yolunda emin adımlarla ilerler. Aşağıdan Avrupa bölgesi tüm katılımcılarını görüntüleyebilirsiniz;

FOXNGAME

TFT Yollar Şampiyonası Büyük Ödül Havuzu

TFT Yollar Şampiyonası galibi 41.500 dolarlık büyük ödülün sahibi olacak. Sonuncu olan oyuncu ise minimum 4.000 dolarlık bir ödül ile turnuvaya veda edecek. Bu turnuvanın sonuncusunun kaybedeceği bir şey yok fakat galibinin kazanacağı çok şey var.

FOXNGAME


► Hemen indirimli LoL RP satın almak için tıklayın!

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.