TFT Set 8 Yol Haritası: Kozmetik İçerikler | Etkinlikler

TFT Set 8 Yol Haritası: Kozmetik İçerikler | Etkinlikler
TFT Set 8: Canavar İstilası geliyor. Yeni kozmetik içerikler, 2023 yol haritası ve etkinlikler hakkında detaylı bilgi almak için göz atın.

TFT Set 8: Canavar İstilası, kahramanlardan oluşan takımlar kurmak üzerine, yani bu sette takımınızda iki yer kaplayan birimler olmayacak. Bilindiği üzere ejderler ve azmanlar olmadan da takım kurulabiliyor. Hayranlarına sevindirici bir haber, Rammus TFT Set 8’de geri dönüyor. Bir yandan da yeni tehdit özelliğinin güçlü birimlerinden biri olacak. Tehdit tam anlamıyla bir özellik olmayan ilk özellik. Tehditler tek bir özelliğe sahip ve oyundaki diğer tehditlere fayda sağlamıyorlar. Bunun yerine normal birimlere kıyasla çok daha güçlüler.  

Bir diğer birim olan anima timi birimleri çatışma sırasında bir rakibi alt ettikleri ilk seferde bir anlığına durup hayranlarına poz veriyor ve bir Şöhret yükü kazanıyor. Her Şöhret yükü anima timi birimlerine yetenek ve saldırı gücü kazandırıyor. Bu değerler özelliğin eşiklerinde artıyor. Nasus’un Bonk! yeteneğini de unutmayalım. Bu yetenek kahraman eklentisiyle gelişip özel bir yük biriktirme mekaniği kazanıyor. Kahramanların her türlüsü, her boyu ve her amaca hizmet edeni mevcut.

Yeraltı özelliği daima soygun peşinde koşan bir grup serseriden oluşuyor. Her oyunculara karşı çatışmada soygunu tamamlamaya biraz daha yaklaşıyorsunuz. Kazanınca 1, kaybedince 2 ilerleme kaybediyorsunuz. 7 ilerlemeye her ulaştığınızda size bazı soygun ödülleri sunuluyor.

──────────────────────────────────────────────────

► TFT Set 8 Kahraman Eklentileri ve Yeni Özellikler

──────────────────────────────────────────────────

TFT Set 8 Yol Haritası: Yeni özellikler, kozmetik içerikler, etkinlikler

TFT Set 8: Canavar İstilasında keşfedilmeyi bekleyen daha birçok süper ekip var. Mesela sonuna kadar, hatta ondan sonra bile savaşan boğa kuvveti gibi. Bu ekibin başında silah ustası ve üzgün çocuk Aphelios var. Silahtar özelliği sayesinde silahını değiştirdiğinizde yeteneği de değişiyor. Üstelik bu sette kişiselleştirebildiğiniz tek şey Aphelios’un yeteneği değil. Kişiselleştirilebilir bir özellik de var. İ.D.A.R.E sayesinde bu özelliğin sebebini ve sonucunu programlayabiliyorsunuz. Yani önce bir sebep seçip sonra da bu sebebi bir sonuca bağlayabiliyorsunuz.

Örneğin, “çatışmanın başında” ile “altın kazanma ihtimali”ni birleştirerek İ.D.A.R.E’yi her tur altın kazandıran bir ekonomi özelliği gibi kullanabilirsiniz. Toplamda 7 sebep ve 7 sonuç var. Sonuçlar tetiklenme zorluklarına göre dengeleniyor.

TFT Set 8: Canavar İstilası Kozmetik İçerikler

İlk önce gelmiş geçmiş en iddialı arenalardan biriyle başlayalım. Geliştiriciler, ihtişamlı “Everything Goes On” arenasında Yıldız Muhafızı evrenine ve hayranlarına olan sevgisini gösteriyor. İlk Yıldız Muhafızlarına yönelik göndermeler içeren bu arena, strateji ustanızın büyülü okul kızı hayallerini gerçekleştirecek yepyeni bir giriş törenine sahip. TFT’de Baron bile Yıldız Muhafızı olabilir. Yeni arenanın en havalı yanlarından biri de göz şampiyonlar Lux ve Ahri’nin chibi versiyonlarını hem temel hem de Yıldız Muhafızı kostümleriyle oyuna dâhil edilmesi. Bildiğiniz gibi tüm Chibi’ler kendilerine özel bitirici çatapatlarıyla geliyor.

Bu çatapatlar bir Yıldız Muhafızı’ndan bekleyebileceğiniz tüm ışıltıya sahip. Ancak her şey çatışmadan ibaret değil. Bazen sadece sihirli bir dönüşüm sonucunda elde edilebilen göz kamaştırıcı kıyafetler daha önemli olabiliyor. İlk önce Lux çıkacak, Ahri ise ondan birkaç yama sonra katılacak.

TFT Set 8’de ve gelecekte kendinizi tam anlamıyla ifade edebilmenizi sağlayacak çok daha çeşitli kozmetik içerik tarzlarıyla karşılaşmaya hazır olun.

TFT Set 8’e Etkinlik Dahilinde Yeni Bir Oyun Modu Getiriliyor

Şimdiye dek Taktik Savaşlarında birkaç etkinlik gördük: Gökcam, Altın Fenerin Hediyeleri ve son çıkan Kıyıların Sırları. Her etkinlik beraberinde daha çok eğlence ve temaya uygun içerikler getirdi.

Yeni arenalar, strateji ustaları ve Kıyıların Sırları’ndaki gibi hikâye odaklı maceralar getirmenin yanı sıra 2023’ün başında çıkması planlanan bir sonraki TFT etkinliğinde yeni ve sınırlı süreli bir oyun modu getiriliyor. Çıkış tarihi yaklaşınca etkinlik ve oyun modu hakkındaki detayları paylaşacağız. O yüzden takipte kalın.

TFT 2023 Yol Haritası

FOXNGAME

Yama 12.23 güncellemesiyle Aralık 2022’nin başında çıkacak TFT Set 8: Canavar İstilası, kendi süper takımınızı kurmanıza ve zafere ulaşmak için kahraman eklentilerden faydalanmanıza olanak tanıyacak. Ardından da yeni yıl bir etkinlikle kutlanacak.

Kendi temasına sahip bir oyun modu, etkinlik süresi boyunca erişime açık olacak. Mart 2023’te Spatulakent’in kaderini belirleyecek bir set ortası güncellemesi de geliyor. 2023’ün yaz mevsimindeyse bizi yepyeni bir set bekliyor ve TFT 4 yaşına basıyor.


► LoL Riot Points (RP) %16 indirim +Bonus RP ile Foxngame stoklarında. İndirimli RP satın almak için tıklayınız: https://www.foxngame.com/league-of-legends

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.