TFT Set 8 Kahraman Eklentileri ve Yeni Özellikler

TFT Set 8 Kahraman Eklentileri ve Yeni Özellikler
Taktik Savaşları (TFT) Set 8: Canavar İstilası, kahraman eklentileri ve yeni özellikler ile geri dönüyor.

Taktik Savaşları (TFT) Set 8: Canavar İstilası, en sevilen özelliklerden Meka ve Yıldız Muhafızı ile geri dönüyor. Ancak Galaksiler setine kıyasla büyük farklarla dönüyorlar. Özelliklere geçmeden önce yeni set mekaniklerinden ve eklentilerden kısaca bahsedelim.

Yeni setler birbirini kovalarken ve yeni mekanikler gelip giderken eklentiler artık TFT’nin kalıcı bir parçası olacak. Cihazlar ve Buluşlar setiyle oyuna gelen eklentilerin Ejderhalar Diyarı’ndan itibaren kalıcı olacağı düşünülmemişti ancak kapsamlı anketlerden ve yapılan testlerden sonra geliştiriciler, oyuncuların isteklerine kulak veriyor ve eklentiler artık kalıcı hale getiriliyor. Tabii eklentiler gelecek setlerde ve set ortası güncellemelerinde yeni özellik, birim ve temalara uyacak şekilde düzenlenecek.

TFT Set 8 için mevcut eklentilerin bir kısmını değiştiriliyor; yeni setin mekaniklerine ve temasına uyacak bir biçimde kahramanlara veya kötülere ait eşsiz eklentiler olarak kullanılıyor.

──────────────────────────────────────────────────

► TFT Set 7 Ejderhalar Diyarı: Tüm Ejderi Eklentiler

──────────────────────────────────────────────────

TFT Set 8 Kahraman Eklentileri Nedir?

FOXNGAME

TFT Set 8’de yeni bir eklenti türü olan “Kahraman Eklentileri” oyuna geliyor. Bu eklentiler tüm birimleri değil yalnızca belli bir birimi güçlendiriyor. Bunlar sayesinde seçtiğiniz şampiyon bir süper kahramana veya isterseniz süper kötüye dönüşebiliyor.

Geliştirilme aşamasında olan birkaç örnek aşağıdadır:

Alistar’ın kahraman eklentilerinden biri Unufak Et yeteneğinin tek hedefe yönelik havaya savurma etkisini alan etkili hale getiriyor ve canını epey arttırıyor. Diğer eklentisi Kas Gücü ise yeteneğinin hasarını azami cana göre arttırıyor.

Ayrıca kötü niyetli tehdit birimleri için de kahraman eklentileri tasarladık. Bu eklentilere de kahraman eklentileri diyoruz çünkü kötü karakterler bile kahraman olma şansını hak ediyor.

Örneğin Büyük Beden eklentisi Zac’in canını 2000 arttırıyor. Zac’e kitle kontrolüne karşı bağışıklık, size de bir Zac kazandırıyor. Zac’in yeteneği ve pasifi azami cana göre daha fazla hasar verdiği için bu eklenti onu süper bir tehdide dönüştürüyor.

Göründüğü gibi kahraman eklentileri oldukça güçlü, seçtiğiniz birimin gücüne güç katıyorlar. Bu nedenle ilgili birimleri kontrol altında tutmak için birkaç mekanikte eklendi. Kahraman eklentileri oyundaki 3 eklenti turundan birinin yerini alabiliyor ancak her oyunda sadece bir kez çıkıyorlar. Üstelik tüm oyunculara aynı anda sunuluyor. Böylece farklı seçenekler arasından tercih yapabiliyorsunuz.

TFT geliştirici ekibi her birime özel iki kahraman eklentisi tasarlıyor. Kahramanları ve tehditleri güçlendirmenizi sağlayacak bu çeşitli seçeneklerle süper takımlar oluşturarak Spatulakent’i kurtarabilecek veya yerle bir edebileceksiniz.

TFT Yeni Set 8 Ne Zaman Çıkacak?

TFT Set 8: Canavar İstilası 12.23 yamasıyla birlikte 6 Aralık tarihinde oyuna dâhil edilecek. Yeni set ile Spatulakent şenleniyor; oyun modu, etkinlik, yeni yıl kutlamaları ve daha birçok sürpriz sizleri bekliyor. Detaylar için bizi takipte kalın.


► LoL Riot Points (RP) %16 indirim +Bonus RP ile Foxngame stoklarında. İndirimli RP satın almak için tıklayınız: https://www.foxngame.com/league-of-legends

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.