FOXNGAME

TFT Set 8 Kompozisyonları | En İyi Meta Yapıları

TFT Set 8 Kompozisyonları | En İyi Meta Yapıları
TFT Set 8: Canavar İstilası için en iyi meta kompozisyonlarını sizler için derledik.

En iyi oyuncuların oynadığı en güçlü ve en güvenilir TFT Set 8 kompozisyonlarını ve yapılarını sizler için derledik. Yeni şampiyonlar ve özellikler, Kahraman Eklentileri gibi mekanikler ve dereceli sıralamaya başlayabilmeniz için öğrenilecek daha çok şeyiniz var. 

Kolay bir başlangıç arıyorsanız, 12.23b yaması itibarıyla TFT Set 8 ⁠'deki en iyi complardan bazılarına yönelik bir meta kılavuzla buradayız.

Eşyalarınız ve Eklentileriniz etrafında esnek bir şekilde oynamak her zaman en iyisidir, ancak bu yapılar ilk 4'ü alma ve kazanma konusunda en tutarlı olanlardır, böylece merdiveni olabildiğince hızlı tırmanabilirsiniz.

────────────────────────────────────────────

► TFT Set 8 Canavar İstilası: Görevler | Ödüller

────────────────────────────────────────────

TFT Set 8: Canavar İstilası! En İyi Kompozisyonlar

FOXNGAME

Erken oyundaki öğe durumunuzun nasıl göründüğüne bağlı olarak, gelecekteki Hünerli birimlerinizin öğelerini tutan 1/2/3 maliyet taşıma ile erken bir AD veya AP hattı oynarsınız. Zaten Wukong'a sahip olduğunuz için Sett'e gerçekten kolayca geçiş yapabileceksiniz. Ön Cephe muhtemelen Savunuculara yöneliyor, ancak Dövüşçü/Tehditler/Maskotlar da oynanabilir.

Optimal olarak 8. seviyeye 4-2 veya 4-5'te gidersiniz ve 4 maliyet biriminiz için atarsınız, ancak bu kompozisyon çoğu zaman gerçekten tartışmalı olduğundan, bir Sett için 7'de, büyük olasılıkla aşama 4-1'de atmanız gerekecek. Dengeye ulaştığınızda, bir Mordekaiser bulmak için 8. seviyeye yükselirsiniz. Bir Hünerli Amblem varsa, Morde'u atlayabilir ve 4 Hünerli çok daha hızlı bulabilirsiniz.

FOXNGAME

Çok sayıda 4 maliyet birimine ihtiyaç duyduğunuz için hızlı 8 genellikle gidilecek yoldur, ancak bazen çok çaresizseniz 7'ye dönebilirsiniz. Bir İsyankâr Spat alabilirseniz, 6 İsyankâr koymaya çalışın ve Amblemi takın (öncelik sırasına göre ve öğelerinize bağlı olarak): Fiddlesticks/Miss Fortune/Urgot/Samira/Aurelion Sol/Soraka. 6 İsyankâr, 6 Boğa Kuvveti’nden çok daha üstündür ancak bunun için bir Spat'a ihtiyacınız vardır, bu yüzden onu her zaman oynayamazsınız.

FOXNGAME

Şu an itibariyle Düellocu metası 6 Düellocu + Sejuani ve bir Hacker birimidir. Bunu göz önünde bulundurarak, erken oyun oldukça basittir. Vurduğunuz/yükselttiğiniz birimlere bağlı olarak 2 Düellocu + en güçlü birim veya 2. Aşamada yalnızca 4 Düellocu oynayın. 6. seviyede, biraz dengelenmesi için 6 Düellocu ve 2* birim için yuvarlayın. Gerekirse, 2* Vayne ve Nilah ve belki bir Zed için 4-1'de tekrar yuvarlayın.

Tam hasarlı öğeleriniz varsa (Dev Katili + Ebedi Kılıç + Ölüm Kılıcı gibi), aslında Vayne'in bu öğeleri Zed yerine taşımasını tercih ederim çünkü Zed'in CC'ye maruz kalması ve ölmesi için iyi bir şans varken, Vayne menzilli olduğu için çok daha fazla güvenliğe sahip. Yine de Gecenin Kıyısı + hasar öğelerine sahipseniz, 2* olarak Zed, Vayne'den daha iyi bir öğe sahibidir çünkü Gecenin Kıyısı ile çok daha fazla güvenliğe sahiptir. Bu kompozisyondaki en önemli öğe Demir Solari’nin Broşu'dur çünkü Düellocular, özellikle oyunun başlarında çok fazla hasar verir ve onların hayatta kalmasını sağlamak, oyunun başlarında rakipleri ezmenize yardımcı olur.

FOXNGAME

Miss Fortune (MF), bu setteki en esnek taşıma birimlerinden biridir. Ona ulaşmanın pek çok yolu var, ancak ona gitmenin standart ve basit bir yolu, AP öğelerini taşıyan Jinx ile erkenden 3/5 Anima Timi oynamak ve daha sonra onu MF ile değiştirmek olacaktır. Başka bir yol da, Vayne AD + Saldırı Hızı öğeleri ve Kai'Sa AP öğeleri taşırken Vayne ve Kai'Sa ikilisini taşımaktır.

MF 2*'yi bulduğunuzda Kai'Sa'yı onunla değiştirin. Son derece esnektir ve etrafına pek çok birim inşa edebilirsiniz, ancak cephe hattınızın yeterince sağlam olduğundan emin olun. Bu sette birden fazla taşımaya sahip olmak çok popüler olduğundan, AD/Saldırı Hızı öğelerinizi Vayne, Belveth, Zed, Aphelios veya Samira gibi ikincil bir taşımaya koymak isteyeceksiniz.

FOXNGAME

Diğer AP kompozisyonlarında olduğu gibi, Kai'Sa'yı bulana kadar AP eşyası sahipleri olarak Lulu, Lux veya Ezreal ile Devingenç veya Gözcü Savunucular gibi güçlü AP açıcıları oynayın. Hançer veya Hiddet gibi bir şeye sahipseniz, Kai'Sa'yı bulana kadar Ashe'i bu eşyaları taşımak için kullanabilirsiniz. Bu metada, Tehditler çok iyi cephe hattı ve kullanışlı olduğundan, onları Gözcü ile oynamayı tercih edersiniz. Bir Gözcü takviyesi alırsanız, 3 yerine 4 Gözcü oynayabilirsiniz. Bu kompozisyon, önce Kai'Sa'nın, ardından Vayne'in taşınmasına yoğun bir şekilde odaklanıyor. İyi tank öğeleri/ön hatlar aldığınızdan emin olun.


► Yeni TFT Set 8 Kartı en ucuz Foxngame'de. %18 indirimli RP satın almak için tıklayınız.

×

Alışveriş Sepeti

Sepetinizde toplam
{{ getTotalItemCount() }}
ürün bulunuyor
{{ item.productName }}
{{ item.productName }}
{{ item.categoryName }}
Adet -
{{ item.price * item.quantity | number:2 }}{{ currencyCode }}
SEPET TOPLAMI
{{ getTotalPrice() | currency: currencySymbol }}
SEPETE GİT
FOXNGAME
Ooppss!
Görünen o ki sepetine ürün eklemeyi unuttun.
ALIŞVERİŞE BAŞLA
>{{miniShoppingCart.totalItem}}