TFT Set 6.5 Ne Zaman Geliyor?

TFT Set 6.5 Ne Zaman Geliyor?
Taktik Savaşları Set 6.5, mevcut şampiyonlarla birlikte yeni şampiyonlar ve özellikler içerecek şekilde Şubat ayında çıkacak.

Taktik Savaşları Set 6.5, mevcut şampiyonlarla birlikte yeni şampiyonlar ve özellikler içerecek şekilde Şubat ayında çıkacak. Bir Orta Set sürümü, genellikle yeni şampiyonlar ve özellikler eklerken, dengenin ötesinde olan veya Orta Set ile tematik olarak sinerji oluşturmayan şampiyonları kaldırır.

Set Ortası Güncellemesi sırasında yeni şampiyonları TFT'ye çıkarmak yeni yapılan bir şey değil. Örneğin Akshan, Set 5.5 sürümü aracılığıyla otomatik dövüşçüye tanıtıldı. Set mekaniği de Gölge Eşyalardan Parlak Eşyalara değiştirildi. Set 5.5'e toplam 12 şampiyon eklenirken 13 şampiyon çıkarıldı.

───────────────────────────────────────

► TFT Set 6 En İyi Kompozisyon Önerileri

───────────────────────────────────────

TFT Set 6: Cihazlar ve Buluşlar setin ana mekaniği olarak 100'den fazla Hextech Eklentileri ile piyasaya sürüldü. Yeni TFT mekaniğinin popülaritesine dayanarak Hextech Eklentilerinin Set 6.5 için kalması muhtemel ancak kesin değil. TFT için altıncı genişleme, oyuncular arasında mutlak bir hit oldu öyle ki belirli bir maçı oynama şeklinizi kökten değiştiren, dallara ayrılan karar ağaçları olan Hextech Eklentileri’nin eklenmesinin ardından, oyuncular her zamankinden daha fazla sayıda oyuna akın etti.

FOXNGAME

Orta set güncellemesi genellikle belirli özelliklerin ve birimlerin kaldırılmasını içerirken, diğer yeni birimler ve özellikler eklenir. Netflix Arcane serisinden Silco, Şubat ayında TFT Set 6.5 kadrosuna katılan hem yeni şampiyonlardan biri hem de LoL şampiyonlarının dışında gelecek ilk birim olacak.

────────────────────────────────────────────────────────

► Arcane Silco, 6.5 Setinde TFT Şampiyonlarına Katılacak

────────────────────────────────────────────────────────

TFT Set 6.5 Ne Zaman Çıkıyor?

FOXNGAME

TFT Set 6.5 çıkış tarihi için henüz resmi bir tarih açıklanmadı, ancak büyük olasılıkla 16 Şubat'ta TFT yama 12.4 ile piyasaya sürülecek; Şubat ayında geleceği geliştiriciler tarafından onaylanmıştı ve 12.4 Şubat ayının son yaması oluyor.

TFT Set 7 Ne Zaman Çıkıyor?

Hesaplaşma ve Yıkım temalı set 5, 28 Nisan 2021'de, Cihazlar ve Buluşlar Kasım'da piyasaya sürüldü. Bu, hayranların TFT Set 7 için benzer bir Nisan veya Mayıs yayın zaman çizelgesini bekleyebilecekleri ve set 6.5'in oynanması için üç veya dört ay süreceği anlamına geliyor.

Setin ne tür bir temayı alacağı henüz belli değil, ancak yakında çıkacak olan Hiçlik kovanı kraliçe ormancısı da dahil olmak üzere Void vs. Shurima ve Targon temalı bir set almamız çok olası.


► En ucuz RP Foxngame'de. Hemen indirimli LoL RP satın alın: https://www.foxngame.com/league-of-legends

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.