TFT: Galaksiler Dereceli Ödülleri Güncellemesi

TFT: Galaksiler Dereceli Ödülleri Güncellemesi
Galaksiler II. Bölüm'ü Altın veya üstünde bitirenlere yeni bir ödül veriliyor.

Riot Games, Taktik Savaşları (TFT, Team Fight Tactics) Galaksiler derecelisinin en az bir bölümünde Altın veya üstüne yerleşen oyunculara ilave bir "Şanlı minik efsane" veriyor.

League of legends Resmi Sitesindeki bir Habere Göre:

Geliştiriciler, Mevcut dereceli sistemin, oyuncuları Şanlı minik efsanelerle ödüllendirmesinde bir sorun olduğunu fark etti,

Hatırlatma olarak, şu anda her iki Galaksiler bölümünde de Altın veya üstü bir aşamaya ulaşırsanız, setin sonunda Galaksiler Şanlı minik efsanesini kazanıyorsunuz. Bu da ilk bölümde Altın aşamasına ulaşamadıysanız, ikinci bölümde dereceli oynamak için motivasyonunuzu kaybedebileceğiniz anlamına geliyor. Bundan sonraki dereceniz ne olursa olsun, mevcut ödül sisteminde Şanlı minik efsaneyi kazanamıyorsunuz. Set boyunca tutarlı bir performans gösteren oyuncuları ödüllendirmek istesek de her dereceli bölümün sonunda kazanabileceğiniz havalı bir ödül olmalı. 

Galaksiler için aynı Şanlı minik efsanenin iki farklı çeşidi oyunda gelecek. Bunlardan birini tek bir bölümde Altın veya üstüne ulaştığınızda, diğerini de HER İKİ bölümde de Altın veya üstüne ulaştığınızda kazanacaksınız. Galaksiler seti bittikten kısa bir süre sonra dağıtılacaklar (bir-iki yama içinde). Özetle Galaksiler'in ilk yarısında Altın'a ulaşamadıysanız, merak etmeyin. Hâlâ bir Şanlı minik efsane kazanma şansınız var! Hadi ne duruyorsunuz, dereceli oynayın ve tırmanışınıza başlayın!

LOL RP SATIN AL

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.