Tesla'nın Cybertruck'ı Oyunlara Mod Olarak Eklenmeye Başladı

Tesla'nın Cybertruck'ı Oyunlara Mod Olarak Eklenmeye Başladı
Tesla'nın geçtiğimiz günlerde tartışmalara sebep olan Cybertruck'ı birçok oyunda gözükmeye başladı.

Tesla'nın geçtiğimiz günlerde tartışmalara sebep olan Cybertruck'ı birçok oyunda gözükmeye başladı. Mod yapımcılar, yeni pickup'ı GTA V, Minecraft ve Rocket League gibi oyunlara ekledi.


Elon Musk’ın CEO’su olduğu Tesla, geçtiğimiz günlerde insanları ikiye bölen yeni pickup’ını duyurmuştu. Cybertruck isimli pickup kimine göre muhteşem ve sıradışı bir görünüme sahipken kimine göre berbat ve basit bir görünüme sahipti. Günümüzde birçok oyunda mod desteği bulunuyor. Mod yapımcıları bu kadar ilgi gören aracı oyuna entegre etmeye başladılar.

GTA V için yapılmakta olan bir Cybertruck modu bulunuyor. Bu mod henüz geliştirilme aşamasında olmasına rağmen gerçeğini oldukça andırıyor. Modun yapımcısı, bu modun yayınlanmak için hazır olmadığını fakat yakın zamanda hazır olacağını açıkladı. İşte videosu:

Mod desteğine sahip olan ve bu araç için ortam sağlayan bir başka oyun da Rocket League. Mod yapımcısı Platypun, Rocket League’de modun oynanışını gösteren ufak bir videoyu Twitter hesabından yayınladı.

Minecraft Cybertruck modu:
 VelVoxel Raptor tarafından geliştirilen Cybertruck modu, küpler dünyasına ayrı bir hava katmış durumda. Araç sürülebilir ancak yok edilemez.

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.