Teemo Wild Rift'e Geliyor

Teemo Wild Rift'e Geliyor
Yordle etkinliği ile birlikte birçok Yordle şampiyonu Wild Rift'in vadisine katılmıştı. Lulu, Tristana, Kennen, Corki'nin ardından Teemo da Wild Rift'e geliyor. Detaylar makalede yer almaktadır.
Wild Rift ‘in merakla beklenen şampiyonu Teemo, Yordle etkinliğiyle birlikte vadiye giriş yapacak. 29 Ocak’a kadar devam edecek olan etkinlikte, son iki hafta içinde Yordle kökenli dört şampiyon: Corki, Tristana, Lulu ve Kennen League of Legends’ın mobil versiyonuna katılmıştı.
 

Wild Rift içerik kaynakları en sinir bozucu şampiyonun yakında vadiye geleceğini, paylaştığı gönderilerle duyurdu. Hayranların merakla beklediği ve yaygın olarak "Küçük Şeytan" olarak bilinen Teemo, Yıldız Muhafızı festivalinden önce oyuna gelecek. 
Riot Games, aynı zamanda Cottontail Teemo ve Little Devil Teemo olmak üzere şampiyonun kullanması için satın alınabilecek iki kostümü de hayranlara tanıttı.

 

Wild Rift’in 2021 Sezonu Hakkında Bilmeniz Gerekenler


 

Teemo'nun Wild Rift Yetenekleri

Teemo’nun yetenekleri henüz Wild Rift geliştiricileri tarafından resmi olarak piyasaya sürülmemiş olsa da, League of Legends'a göre yetenek kiti hakkında bazı bilgileri aşağıda görüntüleyebilirsiniz.
 • Pasif - Kaçak Dövüş:
  Teemo olduğu yerde durur ve kısa bir süre hiçbir şey yapmazsa, istediği süre boyunca görünmez hale gelir. Teemo çalı içinde hareket ederken de görünmez hale gelebilir ve görünmezliğini bozmadan dolaşabilir. Görünmezlikten çıktıktan sonra Şaşırtmaca Avantajı kazanır ve Saldırı Hızı 3 saniye boyunca artar.

 • Q - Kör Eden Dart:
  Rakibin görüşünü etkileyen güçlü bir zehirle hedefe hasar verir ve etki süresi boyunca hedefin kör olmasına yol açar.

 • W - Seri Adım:
  Teemo koşuşturmaya başlar ve rakip bir şampiyon ya da kulenin saldırısına uğrayana kadar Hareket Hızı pasif olarak artar. Teemo, depara kalkarak kısa süreliğine darbe alsa bile kaybetmeyeceği ilave Hareket Hızı avantajı elde edebilir.

 • E - Zehirli Atış:
  Teemo’nun her saldırısı hedefi zehirleyerek, vuruş anında ve takip eden 4 saniye boyunca hasar verir.

 • R - Tehlikeli Tuzak:
  Teemo, çantasında sakladığı mantarlardan birini kullanarak patlayıcı bir zehirli mantar atar. Rakiplerden biri tuzağa basarsa; tuzaktan, rakipleri yavaşlatıp hasar almalarına neden olan bir zehir bulutu salıverilir. Teemo yerdeki başka bir mantarın üzerine mantar atarsa, attığı mantar sekerek ilave menzil kazanır.

► Hemen Wild Rift Vahşi Çekirdek satın almak için tıklayın!
FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.