Teamfight Tactics Cross-Play ile Mobil Cihazlarda Artık Ücretsiz

Teamfight Tactics Cross-Play ile Mobil Cihazlarda Artık Ücretsiz
İOS ve Android'de kullanılabilir.

League of Legends'ın otomatik satranç oyunu Teamfight Tactics, bugün hem iOS hem de Android'de. TFT'nin Android'de beta sürümü vardı, ancak tam sürüm şimdi Android için Google Play Store'da ve iOS için App Store'da mevcut.

Bu mobil uygulamalar PC'deki ana Riot hesabınıza bağlanabilir. TFT envanteriniz de dahil olmak üzere PC veya mobil cihazlarda yapılan satın alma, sıralama ve XP ilerleme durumu aktarılacaktır. Mobil uygulamada bulunan mağaza lansman sırasında tam teşekküllü olmayacak olsa da, Galaxy Pass + satın alanlar güncelleme mobil ve PC'de kullanıma sunulduktan sonra yine de erişebilecek.

Mobil ve PC sürümleri arasındaki tek temel fark kullanılan para birimidir; mobil cihazlarda artık normal RP olmayacak. Bunun yerine, maliyetler RP eşdeğerine mümkün olduğunca yakın olacak şekilde yerel para biriminizi kullanacak. 

Mobil cihazların TFT'yi çalıştırmak için minimum gereksinimleri karşılaması gerekecektir. Android için bu, 2GB + RAM, Android sürüm 7 veya daha yeni, Open GL Sürüm 3+ ve 64 bit işletim sistemine sahip herhangi bir cihazın gerektiği anlamına gelir. İOS sürümü, iPhone 6S ve üstünü destekler, yani 6S'den sonra piyasaya sürülen herhangi bir iPhone.

Devasa Galaksiler güncellemesi her şeyi değiştirdiğinden, mobil sürümün kullanıma sunulması, oyuncuların oyunu ve sistemlerini tanıması için mükemmel bir şekilde zamanlanmıştır. Bu şekilde yeni metayı herkesle birlikte öğreneceksiniz.

Daha fazlası için takipte kalın.

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.