Taktik Savaşları Yeni Set 5 Genel Detayları

Taktik Savaşları Yeni Set 5 Genel Detayları
Taktik Savaşları'nın yeni Set 5'i kısa bir süre önce oyuna geldi ve dereceli karşılaşmalar başladı! Bu yazımızda ise Set 5 hakkında bilmeniz gereken bazı ufak fakat önemli detayları sizlerle paylaşıyoruz. Detaylar makalede yer almaktadır.
Riot Games, Taktik Savaşları için yeni setini kısa süre önce duyurdu. Taktik Savaşları Set 5 Hesaplaşma olarak tanıtılan set; yeni şampiyonlar, yeni gölge eşyaları, yeni bir mod olan Hiper Yenileme ve Set 5’in en belirgin özelliklerini içeriyor. Geliştiriciler Set 5 ve yamanın oyuna getirmesindeki asıl amacı; oyuncuların hızlı ve etkili karar almalarını sağlamak olduğunu belirtti. Oyuncular yeni sezonun gelmesiyle birlikte dereceli karşılaşmalarda mücadele etmek için yerlerini aldı. Siz de kendinize güveniyorsanız dereceli sezonda kendi takımınızı oluşturup bu mücadeleye katılabilirsiniz. Bu yazımızda ise işinize yarayabilecek bazı önemli TFT Set 5 bilgilerini sizler için derledik, bunları aşağıdan görüntüleyebilirsiniz.

─────────────────────────────────────────────

► TFT Set 5 Mortdog Madness Turnuvası Nasıl İzlenir?

─────────────────────────────────────────────

TFT Set 5 Önemli Bilgiler

Taktik Savaşları'nın yeni Set 5 versiyonunda, yeni şampiyonlar ve yeni gölge eşyalarından faydalanarak kendinize ait özel kombinasyon ve kompozisyonları oluşturabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken nokta, takım üyelerinin birbirleri ile olan sinerjisi ve eşya kullanımıdır. Bunun içinde belli bir seviyeye gelmiş, tecrübeli bir oyuncu olmanız gerekmektedir. Elbette bunu kolaylaştırabilecek bazı yollar mevcut. Geliştiriciler bu konuda oyun içi bilgilendiriciler ile birlikte zaten yeterli düzeyde yardımcı olmaktadır. Sizin yapabileceğiniz ise araştırma sağlamanız ve eşyaların birleşimi, özellikleri ve takım sinerjisinin etkileri gibi can alıcı noktaları iyice kavramanız gerekmektedir. Bu bilgileri bir kere öğrendiğinizde ve yeterli pratiği yaptığınızda, oyunlarınızın eskisi kadar zor olmadığını ve doğru takım kompozisyonu oluşturma konusunda heyecanınızın arttığını göreceksiniz. Aşağıda kullanabileceğiniz bazı şampiyonları ve eşya dizilimlerini görebilirsiniz;
  • Vel’Koz: Mücevher Eldiven l Hextech Silah Kılıç l Shojin’in Mızrağı
  • Aphelios: Kanasusamış Guinsoo’nun Hiddeti Öfke Kılıcı
  • Jax: Kanasusamış Runaan’ın Kasırgası Cıva
  • Draven: Bombardıman Topu Kanasusamış İsteğe Bağlı 3. Eşya
  • Kayle: Guinsoo’nun Hiddeti Adaletin Eli Bombardıman Topu
  • Heimerdinger: Mücevher Eldiven Adaletin Eli Koruyucu Melek
  • Volibear: Morellonomicon Gargoyl İsteğe Bağlı 3. Eşya


FOXNGAME
Ayrıca Spatula ve eşya birleşimlerinin tablosunu da yukarıdan görüntüleyebilir ve oyunlarınızda kullanabilirsiniz. Görselde yer alan birleşimler ile birlikte belirli sınıfların sinerjisini çok daha kolay şekilde tamamlayabilirsiniz. Kendinize güveniyor ve en iyi takım sinerjisini oluşturabileceğinize inanıyorsanız tek yapmanız gereken daha fazla spatula kullanmak.


► Hemen indirimli LoL RP satın almak için tıklayın!

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.