Steam Yaz İndirimleri Ne Zaman Gelecek?

Steam Yaz İndirimleri Ne Zaman Gelecek?
Steam indirimleri Valve tarafından belirlenir ve tarihler sadece iş ortakları ile paylaşılmaktadır. Peki bunu öğrenmenin bir yolu yok mu? Yaz indirimleri ne zaman gelecek? Detaylar makalede yer almaktadır.
Steam’ın çok sevilen Yaz İndirimleri başlıyor. Bildiğiniz üzere Steam'de belirli aralıklarla birçok oyunda özel indirimler uygulanmaktadır. Valve tarafından belirlenen bu indirim tarihleri yalnızca yaklaşan indirimlere yakın açıklanır. Peki, Steam Yaz İndirimleri ne zaman? Steam Yaz İndirimleri hangi oyunları kapsıyor? Bu yazımızda Steam hakkında merak edilen bu sorulara yanıt veriyoruz. Bu makalede belirtilen tarihler ile alakalı olarak herhangi bir kesinliğin olmadığını ve sadece muhtemel tarihlerin yer aldığını belirtmek isteriz. Steam indirimleri Valve tarafından genellikle resmi olarak onaylanmasa da bazı takip ve veri havuzu sitelerinde bu bilgiler kolaylıkla bulunabilmekte veya oldukça tutarlı tahminler yürütülebilmektedir.

──────────────────────────────────────────

► Mass Effect Legendary Edition İnceleme Notları

──────────────────────────────────────────

Steam Yaz İndirimi Ne Zaman Başlıyor​ 

İndirimli fiyata çok sayıda oyun almanız için büyük bir yıl ortası fırsatı sunan Steam Yaz İndirimleri 24 Haziran – 8 Temmuz tarihler arasında başlayacak. Mutlaka faydalanmanız gereken bu Yaz İndirimi haricinde her gün keşif sıranızdan geçmek için ücretsiz bir çıkartma ve ticaret kartı da alabilirsiniz.

Gelecek Steam İndirim Tarihleri

Dijital oyun platformu Steam, belirli aralıklarla indirim haftaları düzenleyerek belirlediği oyunlarda ciddi indirimler uygular. Yıl boyunca yapılan indirimler oyunculara koleksiyonlarını tamamlamaları için güzel fırsatlar sunarken biz de Foxngame olarak bu indirimlere tekrar bir indirim uyguladık ve oyunları en uygun fiyatlar üzerinden almanız için size olanak sağladık. Aşağıdan Steam'in yaklaşan indirim tarih tahminlerini görüntüleyebilirsiniz;
  • Steam Açık Dünya İndirimi - 27 Mayıs 2021 - 31 Mayıs 2021
  • Steam Next Fest - 16 Haziran 2021 - 22 Haziran 2021
  • Steam Yaz İndirimleri - 24 Haziran 2021 - 8 Temmuz 2021
  • Steam Sonbahar İndirimi – 24 Kasım – 30 Kasım
  • Steam Kış İndirimi – 21 Aralık – 4 Ocak

Steam'de Yaz İndirimleri ve Kış İndirimleri olmak üzere genellikle iki hafta süren büyük indirim haftası gerçekleşmektedir. Herkesin beklediği en büyük satışlar olan bu indirimler, birçok oyunu uygun fiyatlara almanızın iyi bir yoludur. Daha iyi yolu ise Foxngame’den çok daha uygun fiyatlara almaktır.

Steam Yaz İndirimleri boyunca sitemizi takip edebilir ve indirimli olarak bu oyunlara sahip olabilirsiniz. Aradığınız herhangi bir ürün sitemizde yer almıyorsa sitemiz canlı desteği ile iletişime geçerek oyunu sitemize ekletebilir ve indirimli olarak satın alma imkanına sahip olabilirsiniz. Aynı şekilde sitemizde yer alıp indirim olmadığını gördüğünüz ve Steam'de indirimli bir ürün görürseniz, sitemiz canlı desteği ile iletişime geçip bu üründe indirim uygulatabilirsiniz.


► Hemen indirimli Steam oyunu almak için tıklayın!

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.