Steam Altın Haftası Seçtiğimiz İndirimli Oyunlar

Steam Altın Haftası Seçtiğimiz İndirimli Oyunlar
29 Nisan 2021 tarihinde Steam Altın Hafta indirimleri başladı. Altın Hafta kapsamında birçok indirimli oyun yer alıyor. Bu yazımızsa sizler için 10 oyun belirledik ve ekstra indirim uyguladık. Detaylar makalede yer almaktadır.
Steam'de Altın Hafta indirimleri başladı ve çeşitli oyunlara güzel indirimler geldi. Steam'in uyguladığı bu indirimleri harmanlayarak sitemizde çok daha fazla indirimli şekilde satışa sunuyoruz ve bu sayede ürünleri Steam'den çok daha uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. 29 Nisan 2021 tarihinde başlayan Steam Altın Hafta indirimleri için 6 Mayıs 2021 tarihine kadar zamanınız olduğunu unutmayın. Bu yazımızda sizler için en iyi olacağını düşündüğümüz 10 oyunu listeledik ve üzerine ekstra indirimler ekledik. Tek yapmanız gereken sitemizde yer alan güvenli ödeme yöntemlerini kullanarak, almak istediğiniz ürünü dilerseniz üyeliksiz olarak, dilerseniz üyelik oluşturarak almanızdır. Tavsiyemizi soracak olursanız üyelikli alışveriş sağladığınızda siparişinizin takibinizi çok daha kolay bir şekilde sağlayabileceğiniz için üyelikli olarak sipariş vermenizdir. Aşağıdan indirimdeki Steam oyunlarını görüntüleyebilirsiniz.

─────────────────────────────────

► League of Legends Sana Özel Mağaza

─────────────────────────────────

Steam Altın Hafta İndirimli Oyunlar

Steam Altın Hafta İndirimlerine ek olarak sitemiz Foxngame’in uyguladığı ekstra indirimlerden faydalanarak satın alabileceğiniz 10 oyunu sizler için seçtik ve derledik. Bu oyunlar haricinde istediğiniz herhangi bir oyuna sitemizin arama bölümünden ulaşabilir, satın alırken Foxngame ile güvende kalabilirsiniz. ürünlere çok daha uygun fiyatlara erişebilirsiniz. İndirimde olan 10 oyun;


Yukarıda belirtilen ürünlere belirli oranlarda indirim uygulanmıştır. Bu kapsamda FOXNGAME ELEKTRONİK HİZMETLER LTD. iştirağı olan foxngame.com bu indirimlerin sonlanmasında, fiyat değişikliğinde veya ürün düzenlenmesi hakkını saklı tutar. Belirli ürünler 6 Mayıs tarihine kadar geçerlidir ve bu süre içerisinde de değişiklik sağlanabilir.► Buraya tıklayarak dilediğiniz oyunları aratabilir ve indirimli olarak satın alabilirsiniz.

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.