STARFIELD
STARFIELD - Steam
STARFIELD satın alarak sonsuz maceraya atıl. Yeni nesil oyun motoru Creation Engine 2'yi kullanarak, gerçekçilik ve detay seviyesini bir üst seviyeye taşıyor. Gelişmiş grafikler ve üstün ses kalitesi, size hiçbir zaman unutamayacağınız bir deneyim sunacak.
$52.49
$47.24
  • Ürünler
  • Oyun Hakkında
  • Yorumlar

  Oyun Hakkında

  Yeni bir uzay macerasına hazır mısınız? 2023'ün en iddialı oyunu olan Starfield, Bethesda Game Studios tarafından uzun yılların ardından dikkatle oluşturuldu ve sizi benzersiz bir galaksi gezisine çıkarıyor. Oyunun süslü bilim kurgu dünyasında, tamamen özelleştirilebilir bir karakterle galaksinin bilinmeyen köşelerini keşfedeceksiniz. Starfield, yeni nesil oyun motoru Creation Engine 2'yi kullanarak, gerçekçilik ve detay seviyesini bir üst seviyeye taşıyor. Gelişmiş grafikler ve üstün ses kalitesi, size hiçbir zaman unutamayacağınız bir deneyim sunacak. Kendi yolumuzu çizeceğiniz, yeni dünyalar keşfedeceğiniz ve hayatınızın macerasına atılacağınız bu oyun, konsol ve PC platformlarında sizlerle. RPG severlerin büyük beğenisini kazanan Starfield, hikayesi, mekanikleri ve büyüleyici görsel tasarımı ile kesinlikle koleksiyonunuzda olması gereken bir oyun. Starfield, uzay keşiflerine meraklı oyuncuları bekliyor. Şimdi satın alarak galaksinin derinliklerine doğru bu heyecan verici yolculuğa katılabilirsiniz. Starfield'ı deneyimlemek için daha fazla beklemeyin ve bu büyülü yolculuğa şimdi katılın. Unutmayın, evrenin sırları sadece bir tıklama ötede!

  English
  Are you ready for a new space adventure? Starfield, the most ambitious game of 2023, was meticulously crafted by Bethesda Game Studios over many years, taking you on an unparalleled galactic journey. In the game's lavish science fiction world, you will explore the unknown corners of the galaxy with a fully customizable character. Starfield, using the next-generation game engine Creation Engine 2, takes realism and level of detail to the next level. Advanced graphics and superior sound quality will provide you with an unforgettable experience. This game, where you will carve your own path, discover new worlds, and embark on the adventure of your life, is now available on console and PC platforms. Winning great admiration from RPG lovers, Starfield, with its storyline, mechanics, and enchanting visual design, is definitely a game to add to your collection. Starfield awaits gamers curious about space exploration. Buy it now and join this thrilling journey to the depths of the galaxy. Don't wait any longer to experience Starfield and join this magical journey now. Remember, the secrets of the universe are just a click away!

  Arabic
  هل أنت مستعد لمغامرة فضائية جديدة؟ Starfield، أكثر الألعاب طموحًا لعام 2023، تم تصنيعه بعناية فائقة من قبل Bethesda Game Studios على مدى سنوات عديدة، حيث يأخذك في رحلة فلكية لا مثيل لها. في عالم اللعبة الخيال العلمي الفخم، ستستكشف الزوايا الغير معروفة من المجرة بشخصية قابلة للتخصيص بالكامل. تأخذ Starfield الواقعية ومستوى التفاصيل إلى مستوى جديد باستخدام محرك اللعبة الجديد Creation Engine 2. ستوفر لك الرسومات المتقدمة وجودة الصوت الفائقة تجربة لن تنسى. هذه اللعبة، حيث ستحفر طريقك الخاص، وتكتشف عوالم جديدة، وتبدأ في مغامرة حياتك، متوفرة الآن على أجهزة الكونسول والكمبيوتر الشخصي. تستحق Starfield الإعجاب الكبير من محبي ألعاب الأدوار، مع قصتها، وآلياتها، وتصميمها البصري الساحر، هي بالتأكيد لعبة يجب أن تضيفها إلى مجموعتك. تنتظر Starfield اللاعبين الذين يتساءلون عن استكشاف الفضاء. اشتره الآن وان

  Yorumlar

  İlk yorumu sen yaz

  Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.

  TOPLAM KAYIT : {{ totalItems }} - TOPLAM SAYFA : {{ totalPages }}
  ×

  Alışveriş Sepeti

  Sepetinizde toplam
  {{ getTotalItemCount() }}
  ürün bulunuyor
  {{ item.productName }}
  {{ item.productName }}
  {{ item.categoryName }}
  Adet -
  {{ item.price * item.quantity | number:2 }}{{ currencyCode }}
  SEPET TOPLAMI
  {{ getTotalPrice() | currency: currencySymbol }}
  SEPETE GİT
  FOXNGAME
  Ooppss!
  Görünen o ki sepetine ürün eklemeyi unuttun.
  ALIŞVERİŞE BAŞLA
  >{{miniShoppingCart.totalItem}}