"Star Wars Jedi: Fallen Order" Bugları Düzeltilmedi

"Star Wars Jedi: Fallen Order" Bugları Düzeltilmedi
Fakat oyun yakında çıkıyor

Star Wars Jedi: Fallen Order  Respawn Entertainment'ın geçmiş çalışmasına büyük bir karşıtlık içeriyordu ve "Souls" gibi ilerleme ile üçüncü şahıs eylemine geçti. Oyun iyi incelendi ve hatta Electronic Arts'ın beklentilerini aşmayı başardı, ancak aynı zamanda onu tam büyüklükten koruyan birkaç hata içeriyordu.

DICE Ödülleri'nden sonra ABD Gamer ile konuşan Respawn CEO'su Vince Zampella, stüdyonun hataları gidermek için oyunu geciktirmeyi düşündüğünü söyledi, ancak sonuçta tatil için piyasaya çıkması gerekiyordu.

"Bu zaman dilimine gerçekten uyan bir oyun," diye ekledi Zampella, The Mandalorian ve Star Wars: The Rise of Skywalker ile 2019'un sonlarında gelen Star Wars girişimine atıfta bulundu.

Hatalar, potansiyel olarak oyunu bozan sıçramalardan, Respawn oyununda beklenmedik görsel sorunlara kadar değişiyordu, çünkü geliştirici Titanfall 2 ve Apex Legends ile övünülmesiyle biliniyor.

Ancak pürüzlü ayrıntılara rağmen, Star Wars Jedi: Fallen Order, türlerin harmanlanması için mükemmel bir iş çıkardı. Ruhlara benzer ilerlemesi, oyuna kendi kimliğini vermek için Uncharted benzeri geçişler ve bol miktarda Star Wars hayran servisi ile birleştirildi. 

Oyunun girintiliği, daha fazla, Yıldız Savaşları kitabına aitmiş gibi hissettiren bir hikaye içeriyor ve prequel üçlemesi ile orijinal film arasındaki boşluğu kapatmaya yardımcı oluyor.

PS4, Xbox One ve PC için Star Wars Jedi: Fallen Order kullanılabilir.

Hemen Star Wars Jedi Fallen Order satın almak için tıklayın!

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.