Sosyal Mesafenizi ve Sağlığınızı Korumanız İçin Ücretsiz Oyunlar

Sosyal Mesafenizi ve Sağlığınızı Korumanız İçin Ücretsiz Oyunlar
Ücretsiz olarak sunulan bu oyunlar, evlerine kendilerini kapatmış insanlar için neşe verici olabilir.
Gün geçtikte insanlar yaşanan salgın nedeniyle karantina pozisyonuna geçmiş ve kendilerini evlerine kapatmak, sağlıklarını korumak mecburiyetinde kalıyor. Bu duruma " social distancing " yani türkçe tabiri ile sosyal mesafe olarak adlandırılıyor. Bu durum bir çok oyuncu tarafından her ne kadar sağlık ve korunma amaçlı olmasada yıllarca uygulanan bir durum zaten, bu yüzden oyuncular bu duruma alışık. Peki bu duruma alışık olmayan, evin dışında da sosyal yaşantısına oldukça alışmış, önem veren insanlar için? İşte tüm sorun burada başlıyor. Yaşanan salgından dolayı kendilerini evlerinde karantina yaşantısına sürükleyen insanlar doğal olarak evlerinde bunalmış vaziyetteler ve yapacak şeyleri kısıtlı olduğundan bu durum onları fiziksel ve mental olarak zorlayabilmektedir. Bu durum herkesi etkilediğinden bir çok oyun firması bu durum için duyarlı davranıyor ve bazı oyunlarını ücretsiz olarak oyunculara / potansiyel oyunculara sunuyor. Bizler de her ne kadar oyun ve dijital içerikli ürünlerin satışını yaparak para kazanıyor olsakda bu zor günlerde sizler için oyunları ücretsiz yapan firmaların haberlerini iletmeye çalışarak biraz da olsa size katkı sağlayabileceğimizi ve evinizde bilgisayarınızda ücretsiz oyunlar ile zamanınızı eğlenceli bir şekilde değerlendirebileceğinizi düşünüyoruz, sonuçta her şey para değil!

Square Enix, yaşanan globa çaptaki salgının ardından sosyal mesafesini koruyan kişilere özel zaman geçirmek için ücretsiz oyunlar sunan yayıncılar arasına katıldı, umuyoruz bu durumda gün geçtikçe diğer yayıncılarda aynı duyarlı tutumu sergileyeceklerdir. Şu andan itibaren 24 Mart'a kadar Tomb Raider ve Lara Croft and the Temple of Osiris Steam'de tamamen ücretsiz olarak erişebilirsiniz ve tamaman sizin olarak kalacak. Tomb Raider (2013), klasik aksiyon-macera serisini yeniden canlandırdı ve Lara'nın bir akademisyenden gelişen bir kaşife dönüşünü kronikleştiren yeni bir başlangıç ​​hikayesi sunuyor. Stil ve oyun açısından Uncharted serisine kıyasla, Tomb Raider mükemmel savaş mekaniği ve ortaya çıkarılacak birçok sır içeren yıldız bir kampanyaya sahiptir. Henüz bir şekilde oynamadıysanız, şimdi tam zamanı.2014 Tomb Raider spin-off oyunu olan Lara Croft and the Temple of Osiris farklı bir macera sunuyor. Tomb Raider etkileyici bir tek oyunculu kampanya sunarken, the Temple of Osiris arcade coop olarak gelişir ve hikayede daha hafiftir. Lara Croft and the Guardian of Light gibi izometrik bir bakış açısıyla oynanan Temple of Osiris, sizi ve yok olmak için tanrı ve canavarlarla dolu Mısır mezarlarını keşfeden üç arkadaşı ele almaktadır. Arkadaşlarınızla ve ailenizle çevrimiçi veya yerel olarak açılan oyun oynayabilirsiniz. Bu Tomb Raider oyunları, Steam'de bulunan diğer dört oyun da dahil olmak üzere şu anda indirilebilen birçok ücretsiz oyundan sadece ikisidir.

Tüm oyunculara ve dünyanın kötülükten uzak tüm insanlarına sağlıklı, mutlu, sevdikleri ile huzur dolu bir yaşam dileriz.

Ayrıca buraya tıklayarak dilediğiniz herhangi bir oyunu satın alabilirsiniz.
FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.