FOXNGAME
Canlı Destek

Son Diablo 4 Sızıntıları Açıklandı

Son Diablo 4 Sızıntıları Açıklandı
Diablo 4'ün 45 dakikalık oynanış sızıntısının, merakla beklenen devam oyununun gelişimi için ne anlama geldiğini analiz ediyoruz.

Diablo 4 haberi almayalı uzun zaman oldu. Blizzard 2019'da projeyi duyururken, yukarıdan aşağıya aksiyon RPG serisinin devamı hakkında pek çok şey gizli kaldı. Oyunun 2023 çıkış penceresine biraz daha yaklaşırken, Diablo 4 geliştiricisi Blizzard, heyecanı artırmaya yardımcı olmak için ek bilgiler paylaşıyor. Oyunun açık dünya tasarımı ve necromancer sınıfının geri dönüşü gibi detaylar beğeniyle karşılandı. Ancak, hafta sonu yaklaşık 45 dakikalık oynanış görüntüsünün sızdırılması Blizzard'ın planının bir parçası değildi.

Sızdırılan Diablo 4 görüntüleri tamamlanmış bir yapıdan gelmese de, yüksek derecede iyi gösteriyor. Kullanıcı arayüzü sağlam, savaş içgüdüsel görünüyor ve Blizzard, yukarıdan aşağıya kamera perspektifi yerinde kalırken dünyayı tırmanma yoluyla keşfetmenin yeni yollarını tanıttı. Tasarımın dikeyliği ve dünyanın genişliği, oyuncuları eskisinden daha da heyecanlandıran güçlü bir kombinasyon oluşturuyor.

───────────────────────────────────────────────────────

► Diablo 4: PC Gereksinimleri, Paragon Sistemi, Crossplay

───────────────────────────────────────────────────────

Diablo 4 Sızıntıdan Sonra Nasıl İlerleyecek?

Planlanmamış sızıntının ardından Blizzard, Diablo 4 için açık ve kapalı betaların yakında geleceğini açıkladı. Kapalı beta, öncelikli olarak oyun sonu içeriğine odaklanacak ve Kasım 2022'de belirli oyunculara sunulacak ve açık beta, 2023'te bir noktada takip edilecek. Blizzard, oyundaki halkın ilgisini etkili bir şekilde çekiyor ve bunu kendi oyunlarında güvenle öne sürüyor.

Bu ilk Diablo 4 sızıntısı da değil. Ağustos ayında, Blizzard çalışanları için kapalı bir "Arkadaşlar ve Aile" test etkinliğinin görüntüleri de çevrimiçi oldu. Test kullanıcıları arasındaki genel kabul de "çoğunlukla olumlu" olarak tanımlandı. Genel olarak bakıldığında bu, oyunun sağlıklı bir gelişim döngüsünden geçtiğini gösteriyor. Kapalı betalar, açık betalara doğru ilk adımdır ve açık betalar, oyunun halka açılmasına yönelik ilk adımdır. Diablo 4'ün kapsamlı yapısı ve formülüne eklenen canlı hizmet bileşenleri göz önüne alındığında, bu nitelikteki bir oyunun çıkış gününden önce zorlu testlerden geçmesi gerekir.

FOXNGAME

Diablo 4 hakkında kötümser hissetmek kolay, özellikle de daha yakın zamanda piyasaya sürülen Diablo Immortal ve mikro dönüşümlerinin olumsuz alımı göz önüne alındığında. Sızıntılar ve hepsi, Blizzard anlatıyı yeniden kazanmak ve kasıtlı olarak önce oynanışı göstermek için Diablo 4'ün geliştirmesini kullanıyor. Bu ince değişim olumlu bir işaret olarak alınmalıdır. Blizzard, Diablo 4 ile oyunun, gişe rekorları kıran AAA oyununun geri dönüşüne dair bir fikir vermesini istiyor.

Diablo 4'ün lansman sonrası ve oyun sonu içeriğiyle ilgili bilgilerin seçici paylaşımına ve oyuncuya karşı oyuncu dövüşü, ortak çalışma ve sınıf oynanışı gibi oyun dinamiklerinin sabit ayrıntılarına odaklanarak, anlatı oyuncunun lehine değişiyor.

Diablo 4, 2023'te PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S için çıkacak. Ne zaman çıkacağına dair kesin bir tarih henüz yayınlanmış değil.


► İndirimli Diablo 4 ön sipariş vermek için tıklayınız: https://www.foxngame.com/diablo-4

BUNLAR DA İLGİNİ ÇEKEBİLİR: Diablo 4 Diablo 4 al Diablo 4 satın al Diablo 4 ucuz Diablo 4 indirimli ucuz Diablo 4 ucuz Diablo 4 al ucuz Diablo 4 satın al indirimli Diablo 4 indirimli Diablo 4 al indirimli Diablo 4 satın al Diablo 4 battle.net battle net Diablo 4 Diablo 4 battle net Diablo 4 cdkey Diablo 4 key Diablo 4 cdkey satın al Diablo 4 cd key satın al Diablo 4 anahtar satın al diablo serisi Diablo 4 ucuz satın al Diablo 4 indirimli satın al Diablo 4 güvenilir Diablo 4 güvenilir satın al Güvenilir Diablo 4 Güvenilir Diablo 4 al Güvenilir Diablo 4 satın al Diablo 4 Steam Diablo 4 Steam al Diablo 4 çıkış tarihi Diablo 4 çıkış tarihi ne zaman Diablo 4 ne zaman çıkacak Diablo 4 ne zaman çıkıyor Diablo 4 çıkış Diablo 4 fiyat Diablo 4 gameplay Diablo 4 oynanış fragmanı Diablo 4 oynanış Diablo 4 classes Diablo 4 sınıfları Diablo 4 karakter sınıfları Diablo 4 Haberleri Diablo 4 Fragman Diablo 4 Sinematik diablo 4 beta diablo 4 ne zaman çıkacak 2021 diablo 4 ne zaman çıkacak 2022 Diablo 4 Ne Zaman Çıkacak? Diablo 4 Çıkış Tarihi? Diablo 4 Çıkış Tarihi 2021 Diablo 4 ne zaman Diablo 4 sistem gereksinimleri Diablo 4 pc gereksinimleri Diablo 4 pc sistem gereksinimleri Diablo 4 minimum pc gereksinimleri Diablo 4 platformlar Diablo 4 pc Diablo 4 ps5 Diablo 4 playstation Diablo 4 xbox Diablo 4 Xbox series Diablo 4 Xbox series x Diablo 4 Xbox series s Diablo 4 nintendo Diablo 4 nintendo switch Diablo 4 fragmanlar Diablo 4 tanıtım fragmanı Diablo 4 karakter Diablo 4 class Diablo 4 rogue class Diablo 4 pc Diablo 4 ps5 Diablo 4 playstation Diablo 4 xbox Diablo 4 Xbox series Diablo 4 Xbox series x Diablo 4 Xbox series s Diablo 4 nintendo Diablo 4 nintendo switch Diablo 4 fragmanlar Diablo 4 tanıtım fragmanı Diablo 4 karakter Diablo 4 class Diablo 4 rogue class Diablo 4 Necromancer sınıfı Diablo IV Diablo IV ne zaman Diablo IV ne zaman çıkacak Diablo 4 necromancer Diablo 4 açık beta Diablo 4 açık beta ne zaman Diablo 4 açık beta ne zaman başlıyor Diablo 4 açık beta ne zaman başlayacak Diablo 4 açık beta kayıt ol Diablo 4 kapalı beta Diablo 4 kapalı beta ne zaman Diablo 4 kapalı beta ne zaman başlayacak Diablo 4 kapalı beta ne zaman başlıyor Diablo 4 kapalı beta kayıt ol Diablo 4 sızıntıları Diablo 4 lansman Diablo 4 lansman ne zaman Diablo 4 ne zaman çıkıyor? Diablo 4 çıkış tarihi ne zaman? Diablo 4 pc Diablo 4 ucuz Diablo 4 ucuz satın al Diablo 4 indirimli Diablo 4 indirimli satın al indirimli Diablo 4 al Diablo 4 steam Diablo 4 key Diablo 4 pc Diablo 4 ucuz Diablo 4 ucuz satın al Diablo 4 indirimli Diablo 4 indirimli satın al indirimli Diablo 4 al Diablo 4 steam Diablo 4 key Diablo 4 pc Diablo 4 ucuz Diablo 4 ucuz satın al Diablo 4 indirimli
×

Alışveriş Sepeti

Sepetinizde toplam
{{ getTotalItemCount() }}
ürün bulunuyor
{{ item.productName }}
{{ item.productName }}
{{ item.categoryName }}
Adet -
{{ item.price * item.quantity | number:2 }}{{ currencyCode }}
SEPET TOPLAMI
{{ getTotalPrice() | currency: currencySymbol }}
SEPETE GİT
FOXNGAME
Ooppss!
Görünen o ki sepetine ürün eklemeyi unuttun.
ALIŞVERİŞE BAŞLA
>{{miniShoppingCart.totalItem}}