Son Diablo 4 Sızıntıları Açıklandı

Son Diablo 4 Sızıntıları Açıklandı
Diablo 4'ün 45 dakikalık oynanış sızıntısının, merakla beklenen devam oyununun gelişimi için ne anlama geldiğini analiz ediyoruz.

Diablo 4 haberi almayalı uzun zaman oldu. Blizzard 2019'da projeyi duyururken, yukarıdan aşağıya aksiyon RPG serisinin devamı hakkında pek çok şey gizli kaldı. Oyunun 2023 çıkış penceresine biraz daha yaklaşırken, Diablo 4 geliştiricisi Blizzard, heyecanı artırmaya yardımcı olmak için ek bilgiler paylaşıyor. Oyunun açık dünya tasarımı ve necromancer sınıfının geri dönüşü gibi detaylar beğeniyle karşılandı. Ancak, hafta sonu yaklaşık 45 dakikalık oynanış görüntüsünün sızdırılması Blizzard'ın planının bir parçası değildi.

Sızdırılan Diablo 4 görüntüleri tamamlanmış bir yapıdan gelmese de, yüksek derecede iyi gösteriyor. Kullanıcı arayüzü sağlam, savaş içgüdüsel görünüyor ve Blizzard, yukarıdan aşağıya kamera perspektifi yerinde kalırken dünyayı tırmanma yoluyla keşfetmenin yeni yollarını tanıttı. Tasarımın dikeyliği ve dünyanın genişliği, oyuncuları eskisinden daha da heyecanlandıran güçlü bir kombinasyon oluşturuyor.

───────────────────────────────────────────────────────

► Diablo 4: PC Gereksinimleri, Paragon Sistemi, Crossplay

───────────────────────────────────────────────────────

Diablo 4 Sızıntıdan Sonra Nasıl İlerleyecek?

Planlanmamış sızıntının ardından Blizzard, Diablo 4 için açık ve kapalı betaların yakında geleceğini açıkladı. Kapalı beta, öncelikli olarak oyun sonu içeriğine odaklanacak ve Kasım 2022'de belirli oyunculara sunulacak ve açık beta, 2023'te bir noktada takip edilecek. Blizzard, oyundaki halkın ilgisini etkili bir şekilde çekiyor ve bunu kendi oyunlarında güvenle öne sürüyor.

Bu ilk Diablo 4 sızıntısı da değil. Ağustos ayında, Blizzard çalışanları için kapalı bir "Arkadaşlar ve Aile" test etkinliğinin görüntüleri de çevrimiçi oldu. Test kullanıcıları arasındaki genel kabul de "çoğunlukla olumlu" olarak tanımlandı. Genel olarak bakıldığında bu, oyunun sağlıklı bir gelişim döngüsünden geçtiğini gösteriyor. Kapalı betalar, açık betalara doğru ilk adımdır ve açık betalar, oyunun halka açılmasına yönelik ilk adımdır. Diablo 4'ün kapsamlı yapısı ve formülüne eklenen canlı hizmet bileşenleri göz önüne alındığında, bu nitelikteki bir oyunun çıkış gününden önce zorlu testlerden geçmesi gerekir.

FOXNGAME

Diablo 4 hakkında kötümser hissetmek kolay, özellikle de daha yakın zamanda piyasaya sürülen Diablo Immortal ve mikro dönüşümlerinin olumsuz alımı göz önüne alındığında. Sızıntılar ve hepsi, Blizzard anlatıyı yeniden kazanmak ve kasıtlı olarak önce oynanışı göstermek için Diablo 4'ün geliştirmesini kullanıyor. Bu ince değişim olumlu bir işaret olarak alınmalıdır. Blizzard, Diablo 4 ile oyunun, gişe rekorları kıran AAA oyununun geri dönüşüne dair bir fikir vermesini istiyor.

Diablo 4'ün lansman sonrası ve oyun sonu içeriğiyle ilgili bilgilerin seçici paylaşımına ve oyuncuya karşı oyuncu dövüşü, ortak çalışma ve sınıf oynanışı gibi oyun dinamiklerinin sabit ayrıntılarına odaklanarak, anlatı oyuncunun lehine değişiyor.

Diablo 4, 2023'te PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S için çıkacak. Ne zaman çıkacağına dair kesin bir tarih henüz yayınlanmış değil.


► İndirimli Diablo 4 ön sipariş vermek için tıklayınız: https://www.foxngame.com/diablo-4

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.