Hoşgeldin  {{ loggedUser.userFullName.split(' ')[0] }} Bakiyeniz:  {{ loggedUser.currentBalance }}

Sekiro: Shadows Die Twice Neredeyse 4 Milyon Kopya Sattı

Sekiro: Shadows Die Twice Neredeyse 4 Milyon Kopya Sattı
Son zamanların zorluk derecesiyle göz önüne gelen başarılı oyunu Sekiro, yaklaşık 4 milyon kopya sattı, detaylar makalede yer almaktadır.
Sekiro: Shadows Die Twice, en yeni FromSoftware oyunudur, Haziran 2019 itibariyle, piyasada üç aydan fazla bir süredir 3.8 milyon adet sattı. Dünya çapındaki rakamlar satılmakta, bandroller üzerinden elektronik olarak sayılmakta ve bu sayede perakendecilere satılan net rakamlar belirlenmektedir. Yaklaşık olarak 4 milyon kompa az gibi görünebilir fakat yine de, oyunu yayınlayan Activision için büyük bir rakam olduğu aşikar.

Niko Partners üst düzey analist uzmanı Daniel Ahmad, Twitter'daki rakamlara dikkat çekti ve kıyaslama için bir bütün olarak Dark Souls serisinin Haziran ayı itibariyle 25 milyon kopya gönderdiğini belirtti. Bu satışların çoğu, hem kendileri için iyi satılan hem de eski oyunların PC sürümlerini çıkarmasıyla markayı yükselten Dark Souls 3'ün piyasaya sürülmesinden sonra geldi. Sekiro, Mart ayının ikinci en çok satan oyununa, büyük lansman öncesi sadece bir hafta boyunca çıkmalarına rağmen isabetli bir başlangıç ​​yaptı.Sonrasında istikrarlı satışlar yaptı ve hem Nisan hem de Mayıs aylarında oldukça göz doldurucu izlenimler bıraktı. Sekiro, genel olarak zor zamanlamaya dayalı bir savaş sistemine sahip, From'un diğer oyunlarına benzer bir özelliği de budur. Oyunu bu kadar güzel ve çekici yapan da zorluk derecesinden kaynaklandığını söyleyebiliriz.

Hemen Sekiro: Shadows Die Twice satın al!