Rust Twitch Drops Round 10 Başladı!

Rust Twitch Drops Round 10 Başladı!
Rust Twitch Drops Round 10 tüm hızıyla devam ediyor. Oyuncular ve izleyiciler, sevdikleri Twitch yayıncılarını izleyerek Rust’ın geliştiricisi Facepunch Studios’un sağladığı bazı oyun içi özel loot’lara erişebilecekler.

Üç gün önce, Twitch izleyicilerinin yayın izleyerek Rust için oyun içi loot kazanabildikleri Twitch Drops başladı. TheLoadout’tan ve Twitter’dan duyurulduğu kadarıyla oyuncular ve izleyiciler, sevdikleri Twitch yayıncılarını izleyerek Rust’ın geliştiricisi Facepunch Studios’un sağladığı bazı oyun içi özel loot’lara erişebilecekler.

Hem Twitch’te yayın yapan hem de YouTube için içerik üreten Offline TV isimli bir grup, yeni bir Rust serverı kuracaklarını ilan ettiler. Bu da demek oluyor ki platformdaki diğer yayıncılar servera katılabilecek ve büyük bir grup halinde oyunu oynayabilecekler.

Twitch Drops Nedir?

Bazı oyun geliştiricilerinin Twitch’le sınırlı bir süre boyunca oluşturdukları partnerlik sonucunda izleyicilerin hem platforma, hem de oyuna olan ilgilerinin artması amacıyla düzenlenen etkinliklere Twitch Drops deniyor.

Rust Twitch Drops Kazanmak için Ne Yapılmalıdır?

Twitch Drops kazanmak için öncelikle bir Rust hesabı oluşturup Twitch hesabınızla bağlamalısınız. Ayrıca yayıncılara özel (Pokimane garaj kapısı gibi) loot’ları kazanmak için spesifik bazı yayıncıları takip etmeniz önemli.

Unutmamak gerekiyor ki izleyiciler her defasında yalnızca tek bir yayıncı izleyebilirler. Yani birden çok Twitch sekmesi açıp bütün drop’ları kazanmaya çalışmak işe yaramayacaktır.

15 Temmuz’da başlamış olan bu etkinlik 22 Temmuz’a kadar devam edecek. Oyun içi hangi loot’ların erişilebilir olduğuyla alakalı Facepunch Studios henüz bir açıklama yapmadı.

FOXNGAME

Rust Twitch Drop için Takip Edilecek Yayıncılar

Rust Twitch Drops Round 10 için takip edebileceğiniz bazı yayıncılar şöyle: xQc, Voyboy, Pokimane, Sykkuno, nmplol (Nick Polom), Ludwig (Ludwig Ahgren), AriaSaki.

İndirimli Rust satın almak için tıklayın!

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.