Rust, Steam'in En Çok Satanlar Listesinde Cyberpunk 2077'yi Geride Bıraktı

Rust, Steam'in En Çok Satanlar Listesinde Cyberpunk 2077'yi Geride Bıraktı
Twitch’de açılan yayınların etkisiyle Rust, Cyberpunk 2077’yi satış listelerinde geride bırakmayı başardı.

Facepunch Studio tarafından geliştirilen Rust, Steam'in en çok satanlar listesinde Cyberpunk 2077'yi geride bıraktı. Yaklaşık 7 yıldır piyasada olan oyun, geçtiğimiz hafta Twitch üzerinden 1 milyon eş zamanlı izleyici kitlesine ulaşarak kendi rekorunu kırdı. Rust’a gelen yeni güncellemeyle oyuncu taleplerine yetişmek için daha fazla sunucu eklendi ve oyun alanını dengelemek için teknoloji ağacı ilerleme sistemi Aralık ayında tanıtıldı. Jacksepticeye, pokimana, xQc ve Shroud gibi bir dizi popüler yayıncıda da Twitch’te Rust yayını yaptı. Twitch'te ki yeniden canlanma, Rust'un hafta boyunca oyuncu sayısı rekorunu kırmasına neden oldu ve oyun, bu hafta sonu yine bi rekora imza attı.

rust-rust satın al


► Rust Konsol Sürümü, ESRB Derecelendirmesi Aldı


CD Projekt RED, Cyberpunk 2077'yi piyasaya sürdüğü anda oyun, uzun süre Steam'ın en çok satanlar listesinde yer aldı. Oyuncuların memnuniyetsizliği, hisse fiyatlarının düşmesi ve oyunun PS Store'dan kaldırılmasıyla zor anlar yaşayan Cyberpunk 2077, birincilik koltuğunu son zamanlarda yükselişte olan Rust'a kaptırdı ve iki sıra gerileyerek üçüncülüğe düştü. 

İlk on'un geri kalanı çoğunlukla beklendiği gibi: Hades, Counter-Strike: Global Offensive, Phasmophobia, Grand Theft Auto 5 ve Red Dead Redemption.

rust-rust satın al
 

Rust'un dünyasına katılmak için hemen satın alın ► Hemen İndirimli Rust Satın Almak İçin Tıklayın!

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.