Rust Konsol Sürümü, ESRB Derecelendirmesi Aldı

Rust Konsol Sürümü, ESRB Derecelendirmesi Aldı
Facepunch Studios, Rust konsol sürümü için hazırlıklara başladı. 2021 yılında çıkması beklenen oyunun konsol sürümüne, ESRB tarafından M derecesi verildi.

Rust, Facepunch Studios tarafından 2013'te erken erişimle, 2018'de de resmi olarak piyasaya sürüldü. Son zamanlarda Twitch sayesinde büyük patlama yaşayan oyun genellikle Minecraft'ın DayZ ile karışımı olarak tanımlanıyor. 

FOXNGAME - Rust konsol


Rust, Steam'in En Çok Satanlar Listesinde
Cyberpunk 2077'yi Geride Bıraktı
       


Rust Console Edition Sürümü

Eğlence Yazılımı Derecelendirme Kurulu (ESRB) tarafından Rust Console Edition'a Mature (M) derecesi verildi. Rust; şiddet, silahlar, silah oluşturma, avlanma ve genel olarak öl ya da öldür atmosferi olarak tanımlandı ve oyunun yetişkinlere uygun olduğu görüldü. 

Facepunch Studios aslında 2019'un başlarında Rust için bir konsol sürümü planlıyordu fakat ne yazık ki planlandığı gibi gitmedi. Geçen ay geliştirici stüdyo ve ekip konuyla alakalı olarak oyunculardan konsol sürümü gecikmesi için özür diledi ve 2021 yılı için çıkış tarihi sözü verdi. ESRB'nin Rust için derecelendirdiği konsollar;

  • PlayStation 4
  • PlayStation 5
  • Xbox One
  • Xbox One X
  • Xbox One S 
     

FOXNGAME - Rust

Tabii ki, bu derecelendirme tam bir konsol sürümünde sadece bir adımdır bu yüzden Facepunch Studios'tan Rust Console Edition'ın lansmanı hakkında daha ayrıntılı bir duyuru alacağımızı umuyoruz. Rust şimdi PC'de mevcut ve umarım makul bir süre içinde PS ve Xbox konsolları için de çıkacaktır. 

Rust'un dünyasına katılmak için hemen satın alın ►  Hemen İndirimli Rust Satın Almak İçin Tıklayın!

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.