Ruined King Koridor Değiştirme Mekaniği

Ruined King Koridor Değiştirme Mekaniği
Ruined King, savaşırken yeteneklerinizi güçlendirmenize olanak tanıyan 3 farklı koridordan oluşur; Hız, Denge ve Güç koridoru. Koridor mekaniği hakkında bilmeniz gerekenler detaylıca anlatılmıştır.

Airship Syndicate tarafından geliştirilen Ruined King: A League of Legends Story 2021 yılının Kasım ayında çıkan sıra tabanlı bir rol yapma oyunudur. Oyun içerisinde düşmanla savaşırken koridor değiştirme mekaniği kullanılır. Savaşın seyrini önemli ölçüde değiştirebilecek etkiye sahip koridorlar bilindiği üzere LoL’ün büyük bir parçası ve Ruined King’de de aynı önemi taşıyor, yalnızca LoL’den farklı bir yaklaşımla ele alınmış. Ruined King koridor mekaniği nedir? Nasıl kullanılır? Gelin birlikte inceleyelim.  

Ruined King Koridor Mekaniği Nedir?

Ruined King, savaşırken yeteneklerinizi güçlendirmenize olanak tanıyan 3 farklı koridordan oluşur; Hız, Denge ve Güç koridoru. Önce yeteneklerinizi ardından savaşacağınız koridoru seçmelisiniz.

Hız koridoru daha hızlı saldırı fakat düşük hasar sunar.
Denge koridoru standart hız ve hasar koruma sunar.
Güç koridorunda ise saldırı hızı yavaştır ancak yüksek hasar sunar.

Bazı düşmanların pasif yeteneklerinden kaçmak için veya düşmana yüksek hasar vermek için savaş esnasında koridor değiştirebilirsiniz. Unutmayın, koridor değişimi anlık olarak değil yalnızca sıra size geldiğinde değiştirilebilir.

─────────────────────────────────────────────────────

► Ruined King Rehberi: Bilmeniz Gereken 6 Önemli Şey

─────────────────────────────────────────────────────

Ruined King Hız Koridoru

FOXNGAME

Hız koridoru, Ruined King savaşlarında yeteneklerinizi daha hızlı kullanmanızı sağlar ancak yapılan saldırılarda düşük hasar verir. Sadece hasarı azaltmakla kalmaz aynı zamanda yaptığınız iyileştirmeler daha az can verir. Yine de hıza her an ihtiyaç duyulacağı için bazı durumlarda kullanışlı olacaktır.  

Ruined King Denge Koridoru

FOXNGAME

Oyun içerisindeki diğer 2 koridordan farklı olarak denge koridoru, size ortalama bir sürede hatırı sayılır hasarlar vermenize olanak tanıyor. Hızlı olmak için hasarınızdan, güçlü olmak için vaktinizden feragat etmek zorunda kalmıyorsunuz. Ruined King’in sıra tabanlı savaş sistemine sahip olduğunu düşünürsek oyuncuların en çok kullandığı koridorun bu olduğunu söyleyebiliriz. Dengeli demişken bu koridorun çoğu senaryoda inanılmaz hasarlar çıkardığını belirtelim.

───────────────────────────────────

► Ruined King Sistem Gereksinimleri

───────────────────────────────────

Ruined King Güç Koridoru

FOXNGAME

Ruined King güç koridoru ismi ile yüksek hasar potansiyelini yansıtıyor. Yeteneklerinizi bu koridor ile kullanmak hızınızdan vazgeçerek inanılmaz etkili saldırılar yapmanıza imkân veriyor. Vurgulamak istediğimiz nokta ise şampiyonlarınızdan biri ne zaman güç koridorunu kullanırsa, yeteneklerini biraz daha geç kullanacağı. Saldırıları daha yavaş yapıyor olsanız bile yüksek defansa sahip düşmanlarınızın korkulu rüyası haline gelebilmek önem taşıyor. Verdiğiniz büyük hasar ile aslında bir yandan vakit de kazanmış olursunuz.

Ruined King koridorları hakkında bilmeniz gerekenler bu kadardı. Mekaniği açıklamış olsak da koridorları tanımak ve nerede kullanacağınızı belirlemek pratik yapmanızı gerektiriyor. Kendi canınızı, yeteneklerinizi koridorunuzu seçerken göz önünde bulundurmalısınız. Aynı şekilde düşmanlarınızın durumu da seçiminiz açısından önem arz edecektir.


► İndirimli Ruined King satın almak için tıklayınız: https://www.foxngame.com/ruined-king-a-league-of-legends-story

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.