Ruined King: Bir League Of Legends Hikayesi Detayları

Ruined King: Bir League Of Legends Hikayesi Detayları
Riot Gamesve Airship Syndicate'tan yeni bir oyun Ruined King: A League of Legends Story, 2021'in başlarında piyasaya sürülecek . Aşağıda, yaklaşan bu Riot oyunu hakkında daha fazla ayrıntı okuyabilirsiniz.

Ruined King: A League of Legends Story nasıl bir şey?

Ruined King, farklı oyun türlerinin bir karışımı olacak. Anlatı güdümlü sıra tabanlı bir RPG olarak nitelendirilebilir. Tüm etkinlikler League of Legends'ın tanınmış şampiyonlarının katılımıyla tanıdık yerlerde gerçekleşecek. Ruined King, Legends of Runeterra'dan sürülmüştür ve savaş için genel bir oyun özelliği olarak bazı kartlardan oluşabilir.

FOXNGAME

Oyunda hangi şampiyonlar olacak?

Mahvolmuş Kral Şampiyonlar

Şimdilik, Miss Fortune, Illaoi ve Pyke, Ionia'dan Yasuo ve Ahri ve Freljord'dan Braum aralarından beş tanıdık şampiyon göreceksiniz. Ancak Ruined King'de başlangıçta sadece iki bölge sunulacak: Bilgewater ve Shadow Isles.

FOXNGAME

Ruined King'i hangi platformlar destekleyecek?

Nintendo Switch ™, PlayStation®4 sistemi, Xbox One, Steam® ve daha sonra mevcut PlayStation®4 sistemi ve Xbox One ile PlayStation®5 sistemi ve Xbox Series X | S'de oynayabileceksiniz. sürümlerini ücretsiz yükseltme olanağına sahip sahipler.

Ruined King'in 2021 başlarında piyasaya sürülmesi planlanıyor
 

En Ucuz League Of Legends LOL RP Almak İçin Tıklayın!

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.