LoL Udyr Rework 2022: Yeni Yetenekler, Görünümler

LoL Udyr Rework 2022: Yeni Yetenekler, Görünümler
Riot Games, 2022'nin merakla beklenen Udyr rework’ü için tüm ayrıntıları açıkladı.

Çok basit bir forma ve 1. sezondan beri neredeyse hiç dokunulmamış eski bir temel modele sahip olması nedeniyle Udyr, League of Legends'ın en kötü şampiyonlarından biri olarak kabul edildi. Riot, Udyr'e 10. sezonda küçük bir VFX güncellemesi vermiş olsa da, varlığı pek bir etki yaratmadı ve her zaman olduğu gibi, sadece az sayıda Udyr oyuncusu tarafından seçiliyordu. Turbo Chemtank meta dışında, Udyr profesyonel oyunlarda pek başarılı olamadı. League of Legends oyuncularından bir numaralı talep, Udyr'e Aphelios, Zeri, Viego ve diğerleri gibi modern şampiyonlarla rekabet edebileceği tam kapsamlı bir yeniden çalışma vermekti.

Talep arttıkça Riot sonunda bir VGU anketi oluşturdu ve sonucunda Ruh Gezgini Udyr, istenilen rework çalışmasını aldı. Öyle ki Riot daha sonra oyunculardan "açık ve net" sözler duyduklarını ve Udyr'i modern şampiyon standartlarına getireceklerini doğruladı.

────────────────────────────────────────────────

► LoL’ün Oynaması En Kolay 7 Üst Koridor Herosu

────────────────────────────────────────────────

LoL’ün Merakla Beklenen Yenilenmesi Tamamlandı; Udyr Rework Yetenekleri

Aylarca bekledikten sonra Riot Games, 2022 Udyr yeniden çalışmasının tüm değişikliklerini resmen açıkladı. Fiddlesticks ve Dr. Mundo'ya benzer tam ölçekli bir yeniden çalışma olduğu için, Udyr artık güncellenmiş görünümler ve açılış görselleriyle birlikte eksiksiz bir elden geçirilmiş sete sahip olacak.

Pasif - Ruhani Köprü

  • Ruh Uyanışı: Udyr, duruşunu değiştiren dört temel yeteneğe sahiptir. Etkin duruşunu ilave etkiler kazanmak için düzenli aralıklarla yeniden kullanarak uyandırabilir. Bu etkinin duruşlar arasında paylaşılan bir bekleme süresi vardır.
  • Keşişlik Öğretileri: Udyr bir duruşa geçtiğinde ya da bir duruşu uyandırdığında sonraki iki saldırısı saldırı hızı kazanır ve uyanmanın bekleme süresinin bir kısmını iade eder.

Q - Yabani Pençe

  • Udyr anlık saldırı hızı kazanır ve sonraki iki saldırısı ilave fiziksel hasar verir.
  • Uyanma: Udyr'in kazandığı saldırı hızı miktarı artar ve sonraki iki saldırısı 6 defaya kadar seken bir yıldırım oluşturur. Bu yıldırım aynı hedefe birden çok kez isabet edebilir ve yalnız hedeflere yüksek miktarda hasar verir.

W - Demir Post

  • Udyr bir kalkan kazanır ve sonraki iki saldırısı can iyileştirir.
  • Uyanma: Udyr daha büyük bir kalkan kazanır, sonraki iki saldırısı daha fazla can iyileştirir ve birkaç saniye boyunca azami canının yüzdelik bir bölümünü yeniler.

E - Alaz Hücum

  • Udyr anlık hareket hızı artışı kazanır. Udyr, bu duruştayken bir hedefe yaptığı ilk saldırıda kısa bir mesafe atılır ve hedefi sersemletir (bu etkinin birim başına bekleme süresi vardır).
  • Uyanma: Udyr'in kazandığı hareket hızı miktarı artar ve kısa süreliğine kitle kontrolü bağışıklığı kazanır.

R - Kanatlı Kasırga

  • Udyr yakınındaki düşmanları geçici olarak yavaşlatan ve onlara hasar veren bir kasırga çağırır. Sonraki iki saldırısında kasırgadan hasar dalgası yayılır ve ilave büyü hasarı verir.
  • Uyanma: Udyr kasırgayı serbest bırakır. Kasırga ilave hasar verir ve yakındaki düşmanları takip eder.

Udyr Rework Görünümler

İşte tüm yeni ve güncellenmiş Udyr Rework kostüm tanıtım görselleri:

İlkel Udyr

FOXNGAME

Ben de Hayvanım Udyr

FOXNGAME

Ejder Kahini Udyr

FOXNGAME

Karakuşak Udyr

FOXNGAME

Ruh Bekçisi Udyr

FOXNGAME

Udyr Rework ne zaman çıkıyor?

Merakla beklenen Udyr yeniden çalışması, test için çok yakında PBE'ye gelecek. Ve tam kapsamlı Udyr yeniden çalışması, 24 Ağustos 2022 Çarşamba günü çıkması planlanan League of Legends yama 12.16'da resmi olarak yayınlanacak.


LoL Riot Points %16 indirim +Bonus RP ile Foxngame stoklarında. RP satın almak için tıklayınız: https://www.foxngame.com/league-of-legends

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.