Riot Point fiyatlarında indirim

Riot Point fiyatlarında indirim
League of Legends RP fiyatlarında çılgın indirimler yaptık! Fırsat dolu ürünler, çekilişler ve hediyeler için takipte kalmaya devam edin. Bedava RP kazanmanın tek yolu www.foxngame.com

Haftalık kostüm indirimlerinden daha da uygun şekile yararlanabilmeniz için fiyatları düşürdük! foxngame.com'da yapacağınız alışverişlerde komisyon yok, beklemek yok yalnızca bir dakikada dilediğiniz ürünü otomatik olarak satın alın!

İndirimli Riot Point satın alabileceğiz tek yer; www.foxngame.com

Her gün çekiliş ve hediye imkânı sunan tek yer; www.foxngame.com

Bedava RP nasıl alınır?

FOXNGAME.COM'un sosyal medya hesapları üzerinden takip edebileceğiniz günlük çekiliş ve hediye kampanyalarına katılım oldukça basittir.
Twitter, Instagram, Facebook üzerinden her gün duyuru yapılır ve çekiliş başlatılır. Gleam üzerinden gerçekleşen çekilişte katılımcılardan istenen birkaç işlem sonrasında otomatik olarak çekilişe katılmaya hak kazanırsınız. Her gün yapılan çekilişler 24 saat ile sınırlı olarak devam eder ve bir sonraki çekiliş bir önceki çekiliş biter bitmez tekrar başlatılır.
Yalnızca bedava rp kodu değil, bedava steam cüzdan kodu, bedava joygame wolfteam joypara, bedava legend online elmas gibi ürünlere de sahip olabilirsiniz.