Riot, League Of Legends 10.25 Yaması'nda Gelecek Kapsamlı Eşya Değişikliklerinin Ana Hatlarını Açıklıyor

Riot, League Of Legends 10.25 Yaması'nda Gelecek Kapsamlı Eşya Değişikliklerinin Ana Hatlarını Açıklıyor
Geliştiriciler 2021 sezonu için hazırlanıyor.

League of Legends oyun tasarım direktörü Mark "Scruffy" Yetter , gelecek hafta 10.25 Yaması'na gelecek değişikliklerin uzun bir listesini detaylandırdı ve dün geceki geçici yama ön izlemesinde 20 farklı öğe için meraklıları ve nerfleri özetledi .

FOXNGAME

Ön izleme ayrıntılarına girmeyeceğim, ama güncellenmiş ve mevcut yama içinde yeterli performans edilmiş öğeler üzerinde iyileştirilmesi, 2021 sezon öncesi düşünce sürecinin anlaşılma bakımından daha iyi olacak.

Bandleglass Mirror, Imperial Mandate, Moonstone Renewer, Shurelia'nın Battlesong'u ve Locket of the Iron Solari, 10.25 Yaması'nda bazı özellik ayarlamalar alacak ve maliyetleri düşürüldü. Luden'in Fırtınası ve Everfrost'taki Yetenek Hastası 10'dan 20'ye çıkarılacak.

Geliştiriciler ayrıca Immortal Shieldbow, Galeforce, Kraken Slayer, Rapidfire Cannon, Infinity Edge ve Zeke Convergence'a biraz sevgi ve şefkat gösteriyor. Riot, bu öğelerdeki değişikliklerin ayrıntılı bir açıklamasını yapmadı, ancak büyük olasılıkla ilerde üstüne daha çok konuşulacak.

FOXNGAME

Nerflere gelince, geniş bir şampiyon yelpazesinde tek başına sıraya giren eşyalar hedeflendi; Sunfire Aegis, Frostfire Gauntlet, Turbo Chemtank, Seekers Armguard, The Collector ve Muramana (büyücüler üzerinde) Patch'te nerf aldı. 10.25.

Riot, daha sonra tüm bu öğe değişiklikleri hakkında neredeyse kesin olarak daha fazla ayrıntı sağlayacaktır.

10.25 Yaması'nın 9 Aralık Çarşamba günü yayına girmesi planlanıyor.

En Ucuz League Of Legends LOL RP Almak İçin Tıklayın!

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.