Riot, Gizemli Armalarla Yeni League of Legends Skinleri Getirebilir

Riot, Gizemli Armalarla Yeni League of Legends Skinleri Getirebilir
Ufukta yeni bir skin paketi olabilir...

Riot Games, yeni bir League of Legends kaplama serisi gibi görünen için bugün renkli bir teaser görüntüsü sızdırdı .

FOXNGAME

Teaser, her biri farklı renklerle temsil edilen, zarif bir şekilde tasarlanmış beş armanın bir görüntüsünü içeriyor. Yazıda şöyle yazıyor: “Krallığının sembolü, sorumluluk Kraliçe’nin arması kadar ödül getirir…”

Tanıtımda yer alan armalar, oyuncuların dört evden birini seçmesini ve hangi evin en çok puanı toplayabileceğini görmek için rekabet etmesini gerektiren 2019 Trials etkinliğindeki simgelere benziyor. Dış görünüm çizgisinin yayınlanmasına bir etkinlik eşlik edecek ve oyuncuların temsil edecek fraksiyonlardan birini seçeceği geçen yılki etkinliği yansıtabilir veya çok benzeyebilir.

FOXNGAME

Eylül ayından itibaren bir geliştirici güncellemesinde Riot, 2020'de altı kılıç görüntüsü ile gelecek olan "bir yeni tematik daha" ön izlemesini gösterildi. Kılıçların renkleri, bugünün teaser'ındaki armaların renkleriyle aynı uyarıda bulunuyor: fazladan bir kılıç var. Ancak altıncı kılıç altın bir renge sahip olduğundan, bunun gelecek kostümlerden birinin Prestige versiyonu olacağını varsayabiliriz.

Temmuz ayında yapılan ve 2020 boyunca Prestige kostümlerini detaylandıran Riot güncellemesine dayanarak , Diana'nın yıl sonundan önce bir Prestige kostümü alması planlanıyor. Altın kılıcın kılıcında hafif bir kıvrım vardır, bu da bu kılıcın Ayın Küçümsemesine ait olduğunu düşündürebilir.

League of Legends hayranları, önümüzdeki haftalarda bu potansiyel yeni görünüm çizgisi hakkında daha fazla bilgi alacak.
 

Ucuz LOL RP Almak İçin Tıkla!

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.