Riot Games "Valorant Pakistan"ı duyurdu

Riot Games  "Valorant Pakistan"ı duyurdu
Valorant'ın Hindistan ve Güney Asya Twitter hesabı, Pakistan ile ilgili bir haber yayınladı. Sıradışı bir sunucu geliyor.

Riot Games, Valorant'ı giderek daha fazla büyütmeye devam ediyor. League of Legends'ın yapımcıları, yetenek tabanlı birinci şahıs nişancı oyunuyla altın madalya kazandı. Dünyanın her yerinden oyuncular, Valorant yıldızı olmayı umarak saflarında yer alıyor.

Riot Games, Valorant sunucularının uzaklara yerleştirilmesiyle bu küresel sosyal ağa yardımcı oluyor. Geç saatlerde Valorant, Hindistan ve Güney Asya'nın yanı sıra Orta Doğu ve Kuzey Afrika'da sunucu eklemelerini duyurdu. Bunun da ötesinde, küresel First Strike etkinlikleri yapılacak.

Valorant Pakistan 

Hindistan ve Güney Asya'ya adanmış Valorant Twitter hesabı, bir teaser resmi yayınladı.
 

Twitter gönderisi kabaca "Barış sizde olsun Pakistan!" Sonra soru sorulur "JAZBA sende mi?" Bu gönderideki kelime, duygu, şefkat veya muhtemelen tutku anlamına gelebilir.
Tanıtım 25 Ekim 2020 tarihiyle devam ediyor. Bu, büyük olasılıkla ayrıntıların da tam olarak duyurulacağı tarih.

Pakistan'daki First Strike etkinliği

Tanıtım, Etkinliğin Pakistan için olacağı dışında fazla bilgi vermiyor. First Strike etkinliğinin finalleri Aralık ayında gerçekleşecek. Ancak olay duyurulduğunda Orta Doğu tek bölge olarak gruplandırıldı. Bu, First Strike elemelerinin yalnızca Pakistan'ı değil diğer - başka bölgeleri de içeriyor olabilir.

VALORANT VP SATIN AL

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.