Riot Games 15 Temmuz'da Fiyatlarını Güncelliyor

Riot Games 15 Temmuz'da  Fiyatlarını Güncelliyor
LoL ve TFT'ye Gelecek Bedel Değişiklikleri; Küresel Bedel Politikası 15 Temmuz'da güncelleniyor

Özet: LOL ÖZET: Küresel bedel politikasını 15 Temmuz'da güncelliyor.

* Yeni vergi kanunlarıyla beraber, para birimi değerlerinin değişmesi ve enflasyon nedeniyle ayrıca sunucular arasındaki tutarlılığı sağlamak adına; birkaç sunucudaki RP Fiyatlarında artış yaşanacak.

* Tüm sunucularda 1 Temmuz ve 15 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştireceğiniz her RP alımında fazladan “Bonus RP” kazanacaksınız.

* Ayrıca TFT Mobil'in bedellerini TFT PC'ye daha yakın tutmak için bazı ayarlamalar yapan Riot Games, Teamfight Tactics Mobil'deki içeriklerin bedelleri ve Teamfight Tactics PC'deki içeriklerin bedelleri arasındaki tutarsızlığı gideriyor.

FOXNGAME

Fazladan Bonus RP

Riot, RP bedellerindeki artışları duyururken, fazladan bonus RP kampanyaları da gerçekleştirmeye karar veriyor.

2020 kampanyalarında, alacağınız büyük "RP" paketleriyle birlikte gelen bonus RP miktarı %100 artacak. Örnek: 3200 RP'lik paket 420 bonus RP / 840 bonus RP kazandırır. Bu kampanya 1 Temmuz saat 23.00 civarı başladı (değişikliklerin tamamlanması bir saat kadar sürmüştü) ve 15 Temmuz saat 23.00'da yukarıdaki bedel değişiklikleri devreye girdiğinde sonlanacak.

Türkiye Serverında 10+1 minik efsane yumurtası paketlerinin fiyatlarında azalma görülecek. Bunun sebebi, Riot Games'in paketlerin bedelini 10 tekli minik efsane yumurtasının bedeline yaklaştırmak istemesi.

LOL RP SATIN AL

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.