Riot Games, LoL Metasının Değişim Halinde Olduğunu Söylüyor

Riot Games, LoL Metasının Değişim Halinde Olduğunu Söylüyor
LoL geçen yıl bazı büyük değişikliklere uğradı, yani metası her zamankinden daha değişken ve Riot'a göre daha fazla çalışılması gerekiyor.

Mevcut League of Legends metası, birçokları için MOBA'yı biraz tuhaf bir durumda bırakan, oyunun kurallarını değiştiren çok sayıda güncellemenin ürünü. MSI 2023 kaosunun ortasında, League of Legends yönetici yapımcısı Jeremy "Brightmoon" Lee oyunun mevcut durumu için bazı açıklamalarda bulundu.

Tek atışlık suikastçılara oldukça ağır nerfler veren dayanıklılık güncellemesinin yanı sıra Aurelion Sol'un uzun süredir uyuyan bir titanı uyandıran orta kapsam güncellemesiyle, meta sürekli bir değişim halindeymiş gibi geliyor. LoL 13.10 yaması, ADC ve destek eşyalarında kapsamlı güncellemeler yapmış olsa da, işler hala belirsiz gibi görünüyor.

───────────────────────────────────────────────

► ADC Rolünde Oynamak için En İyi Lol Şampiyonları

───────────────────────────────────────────────

Yapımcı Lee konuyla alakalı kısa bir açıklama yaptı;

Mevcut oyun durumunun biraz değiştiğini düşünüyorum. Özellikle MSI'da gördüğüm kadarıyla oyuncuların uygulayabilecekleri heyecan verici stratejiler ve ilginç takım kompozisyonları olduğunu söyleyebilirim. Şaşırtıcı bir şekilde Annie'yi bu kadar sık gördük!

Bu yıl MSI'ın yaklaşmasıyla birlikte, orman çeşitliliğine odaklanarak daha uygun şampiyon seçimlerini görmek için biraz zaman harcadık ve bu konuda oldukça iyi iş çıkardığımızı düşünüyorum. Ancak, alt koridorda görmeyi umduğumuz çeşitlilik konusunda başarılı olamadığımızı düşünüyorum.

Her yıl League of Legends'ta meta sürekli evrim geçiren bir şeydir. Sezon ortası değişikliklerini yeniden yapmamızın sebeplerinden biri, oyunun gerçekten faydalanabileceği fırsatların olduğunu düşünmemiz ve bunları beklemek istemememizdir. ADC eşyaları, destekler ve suikastçılar ve erken oyun gibi konuların genel bir değerlendirmesi. Bunlar, sezon ortasında bazı ayarlamalar yapmayı düşündüğümüz ana alanlardır.


► İndirimli League of Legends Riot Points Foxngame'de. RP satın almak için tıklayınız.

×

Alışveriş Sepeti

Sepetinizde toplam
{{ getTotalItemCount() }}
ürün bulunuyor
{{ item.productName }}
{{ item.productName }}
{{ item.categoryName }}
Adet -
{{ item.price * item.quantity | number:2 }}{{ currencyCode }}
SEPET TOPLAMI
{{ getTotalPrice() | currency: currencySymbol }}
SEPETE GİT
FOXNGAME
Ooppss!
Görünen o ki sepetine ürün eklemeyi unuttun.
ALIŞVERİŞE BAŞLA
>{{miniShoppingCart.totalItem}}