Riot, 2021 Valorant İçin Şampiyonlar Serisini Duyurdu

Riot, 2021 Valorant İçin Şampiyonlar Serisini Duyurdu
Riot Games, Valorant Turnuvalarını 2021'deki Valorant Champions Tour ile küresel bir düzeye çıkartmayı planlıyor...

Bir yıl sürecek bu turnuva, 2021'de dereceli sezonu başlatacak ve dünya çapında üç seviyede gerçekleşecek. Valorant, League of Legends geliştiricileri tarafından yapılmış, 5'e 5 taktiksel bir nişancı oyunudur. Ve bu yıl şimdiye kadar, bir esport olarak muazzam bir büyüme gösterdi.
FOXNGAME

Tur, hemen hemen her grup oyuncunun bir sonraki aşamada bir yer sağlamak için kendi bölgelerinde rekabet edebilecekleri “Meydan Okuyanlar” seviyesinde başlar. Master etkinlikleri, her bölgeden yalnızca en iyi takımların yarışabileceği uluslararası yarışmalardır. Henüz resmi bir tarih açıklanmayan 2021'de gerçekleşecek üç Masters etkinliği var. Usta etkinliklerinde takımlar, 2021'in sonunda Şampiyonlar etkinliğine kimin katılacağını belirleyen sıralama kazanacak.

Şampiyonlar etkinliğinde yalnızca 16 takım bulunmaktadır. Yani bu kadar uzağa giden takımlar dünyanın her yerinden en iyinin en iyisi olacak.

FOXNGAME

Riot Games Esports Kıdemli Direktörü Whalen Rozelle, "Şampiyonlar Turu, Valorant'ı hayranlarımızın tutkusuna layık küresel bir e-spor sporuna dönüştürmek için bir sonraki adımımız olacak" dedi. “Birkaç ayımızı oyuncular, takımlar, taraftarlar, muhtemel ortaklar ve diğer paydaşlarla konuşarak geçirdik ve ilk resmi sezonumuzu başlatmaktan son derece heyecanlıyız. Odak noktamız, bu oyunu dünya çapında şekillendiren yaratıcı ve yetenekli oyuncuları yüceltmek ve sergilemek olacak. Hem taraftarlar hem de oyuncular çekişmeli rekabet istiyordu ve Valorant Champions Tour bunu yapmak için tasarlandı. "

Buradaki fikir, herhangi bir takımın Challenger saflarından Şampiyonaya yükselebilmesidir. Bu, tartışmasız olarak daha iyi bir küresel rekabet deneyimi sağlayacaktır. League of Legends'ın çok iyi turnuva sistemi var ve Valorant Champions Tour, Valorant'ın aynı seviyeye gelmesinin başlangıcı. Ayrıca Riot, turnuvanın ilk yılında Red Bull ve Secretlab ile ortaklık yapıyor. Bu, iddialı projeye çok ihtiyaç duyulan bazı fonların sağlanmasına yardımcı olacaktır.
 

Ucuz Valorant Points VP Almak İçin Tıklayın!

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.