Rainbow Six Siege Y7S1: Çıkış Tarihi & Yeni Operatör

Rainbow Six Siege Y7S1: Çıkış Tarihi & Yeni Operatör
Rainbow Six Y7S1, yeni bir operatör ve beraberinde Six Invitational 2022 müjdesiyle geliyor. Operation High Caliber 2021 yılında oyunun alacağı son güncelleme olacak.

Rainbow Six Siege yeni sezonu yeni bir operatörle geliyor. Önümüzdeki aylarda 6. yılın toparlanması ile yeni sezon beraberinde Six Invitational 2022 müjdesiyle gelecek. Rainbow Six 6. yıl bitmeye çok yakın ve Operation High Caliber 2021 yılında oyunun alacağı son güncelleme olacak. Bu güncellemede yeni savunma operatörü Thorn ve Outback harita rework’ü (yenileme) gelecek. R6 Yıl 7 için konuşacak olursak ilk sezonda Six Invitational 2022’nin gelmesi muhtemel. Yeni operatör ve harita yenilemesi ile ilgili sızıntılar gelmeye devam ediyor. İşte bildiklerimiz.

FOXNGAME

Rainbow Six Yeni Operatör: Flubber

R6 Y7S1’e yeni gelecek operatör hakkında kod ismi dışında bir şey henüz gün yüzüne çıkmış değil. Rainbow Six sızıntıları yapması ile bilinen Twitter kullanıcısı “Script”, karakterin kod isminin Flubber olduğunu söyledi.

Söz konusu operatörün “Kiba Bariyeri” isimli bir cihaz kullandığı ortaya çıktı. Fakat cihazın nasıl çalıştığına veya ne yaptığına dair bir bilgi yok. Tahminler Osa ve Goyo gibi kalkan odaklı olabileceği yönünde. Belki ikisinin ortasında değişik bir mekaniği olabilir.

Rainbow Six Siege Yeni Sezon Harita Yenilemesi (Rework)

Bildiğiniz üzere her yeni sezon Rainbow Six Siege haritalarından biri yenileniyor. Bu yılın son güncellemesi Operation High Caliber’de Outback haritası değişecek. Ancak 7. yılda hangi haritanın değişime gideceği belirli değil. Tower ve Consulate gibi çok popüler olmayan haritaların oyun geliştiricilerinin radarında olması muhtemel.

Rainbow Six Siege Yeni Sezon "Y7S1" Ne Zaman Başlıyor?

Rainbow Six yeni sezon çıkış tarihi her büyük güncellemede olduğu gibi Six Invitational sırasında açıklanacak. The Six Invitational 2022 etkinliği ise takvimde 8-20 Şubat tarihleri arasında gözüküyor. Yapılacak açıklamada sadece ilk sezonun değil bütün 7. yıl planlarından bahsedilecek. Duyuru yapıldıktan sonra oyuncular Mart 2022’nin başlarında test sunucularında yeni sezonu deneyimleme şansı bulabilecekler.

Rainbow Six Siege yeni operatörü ve yeni yıl güncellemesi hakkında bildiklerimiz şimdilik bu kadardı. İlerleyen zamanda yeni sızıntılar ve haberler olacaktır. Gündemi kaçırmamak için takipte kalın!


► İndirimli Rainbow Six Siege satın almak için tıklayınız: https://www.foxngame.com/rainbow-six-siege

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.