Rainbow Six Siege İkonik Video Oyun Karakteri Ekliyor

Rainbow Six Siege İkonik Video Oyun Karakteri Ekliyor
Lara Croft Siege'ye gidiyor.

Lara Croft Rainbow Six Siege'e geliyor ... Ubisoft, önümüzdeki sezon Opera Void Edge'de Ash operatörü için Lara Croft kostümü eklediğini açıkladı.

Croft, Elit bir skin olacak, yani belirli bir fiyat noktası açıklanmamasına rağmen satın almak için bir miktar R6 krediye mal olması beklenmekte. Ash Elite Set ayrıca bir zafer animasyonu, çoklu silah görünümleri ve Lara Croft chibi charm içerecek.

Yukarıdaki duyuru videosuna göz atabilirsiniz. Videoda görülen skinin, Ash'in zafer animasyonu için sadece Lara Croft'un temsili görünümüne saygı göstermek için olabileceğini unutmayın. Rainbow Six Siege, çift yönlü kullanmayı desteklemese de, Ubisoft Montreal'in geliştirdiği bir şey.

Siege'nin büyük popülaritesi göz önüne alındığında - 50 milyondan fazla kayıtlı hesabı var - diğer franchise'ların oyuna başka bir tanıtım aracı olarak bakabileceği mantıklı bir hamle.

Ancak Siege daha önce başka bir franchise ile geçti, çünkü oyun 2019'da Netflix serisi Money Heist için bir tie-in etkinliği başlattı.

Tomb Raider serisine gelince, 2018'in "Shadow of Tomb Raider" 2013'te başlayan yeni üçlemenin sonuncusu oldu. Diğer yandan Peter Connelly'nin birkaç şarkısının remisyonlarını içeren yeni bir müzik albümü çok sayıda Tomb Raider oyununun müzikleri, şu anda birçok büyük müzik hizmetinde yayınlanabiliyor.

İndirimli Shadow of Tomb Raider satın al, en uygun fiyat ve satış sonrası tam destek garantisi.

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.