Rainbow Six Siege Apocalypse Etkinliği Başladı

Rainbow Six Siege Apocalypse Etkinliği Başladı
Geliştirici Ubisoft, gözde FPS oyunlarından biri olan Rainbow Six Siege için yeni Apocalypse etkinliğini duyurdu. Etkinlik hikayesi anlamlı bir noktaya parmak basıyor. Detaylar makalede yer almaktadır.
Ubisoft cephesinde gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Şirketin popüler FPS oyunlarından biri olan Rainbow Six Siege, yeni bir sınırlı süreli etkinliğe ev sahipliği yapacak. Bir tür kıyamet zamanını anlatan etkinliği adı "Apocalypse" olarak belirlendi. Etkinlik dahilinde birçok özel içerik ve kozmetik ürünler de oyuncuların beğenisine sunulacak. Konuyla alakalı ilk duyuruyu sosyal medya hesaplarından yapan şirket, tarihler 3 Mayıs’ı gösterdiğinde bir tanıtım fragmanı yayınladı. Detayları aşağıdan görüntüleyebilirsiniz.

───────────────────────────────────────────

► Steam Altın Haftası Seçtiğimiz İndirimli Oyunlar

───────────────────────────────────────────

Rainbow Six Siege Apocalypse Etkinliği

Rainbow Six Siege Apocalypse etkinliği, fragmandan da anlayabileceğimiz üzere insanlığın yok ettiği bir gezegeni yeniden canlandırmak için mücadele eden bir grubun etrafında dönüyor. Ubisoft, bu etkinlik ile birlikte günümüzde yaşanan kuraklık ve kuraklığın dünyamıza oluşturduğu olumsuz etkilere ışık tutuyor olabilir. Elbette bu sadece bir tahminden ibaret ancak Ubisoft eğer etkinliği bu düşünceyle gerçekleştiriyorsa, tebrik ediyoruz çünkü oyun dünyasında aradığımız güzel düşünce yapısına çok güzel bir örnek olacaktır. Tanıtım fragmanını aşağıdan görüntüleyebilirsiniz;


Fragmanı izledikten sonra Ubisoft’un arkada bastıra bastıra vurguladığı metin dikkatleri çeken ilk nokta oluyor. Seslendiren metinde şunlar söylenmektedir; Uzun zaman önce, insanlık dünyamızı yok etti. Dünya'yı taradık ve bir kurtuluş yolu aradık. Bulduk! Ölümün yanında yaşam. Verilecek tek cevap, SAVAŞ!

Fragmandan ve sesli metinden de anlaşılacağı üzere dünya insanlar yüzünden büyük bir kuraklık içinde ve yok oluşa doğru ilerliyor. Belirli bir kurgu çerçevesinde ilerleyen etkinlik hikâyesinde oyun ile alakalı olarak iki farklı grup olan Saldırganlar ve Savunucular yer alıyor. Dünyada kalan son insanlığı temsil eden bu iki grup, yaşamı geri getirebilecek son bitkiyi ele geçirmek için kendilerini kutsal bir mücadelede bulacaklar. Bitkiyi ele geçiren taraf, yaşamı yeniden canlandırma ve insanlığın tekrardan eski günlerine dönmesinde yardımcı olacak büyük gücün sahibi olacak. Aşağıdan bu iki farklı gruba ait operatörleri görebilirsiniz.

♦ Savunucular

  • Rook
  • Smoke
  • Maestro
  • Valkyrie
  • Melusi

♦ Saldırganlar

  • Maverick
  • Fuze
  • Twitch
  • Nomad
  • Gridlock

Rainbow Six Siege Apocalypse etkinliği ve etkinlik dahilinde yeni kozmetik içerikler, ek operatör paketleri 4 - 18 Mayıs tarihleri arasında PC ve konsollar için erişilebilir olacak.


► Hemen indirimli Rainbow Six Siege satın almak için tıklayın!

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.