PUBG Popülerlik Gizleme Nasıl Yapılır?

PUBG Popülerlik Gizleme Nasıl Yapılır?
PUBG Mobile popülerlik gizleme, popülerlik açma nasıl yapılır? Avatarınızı nasıl daha güçlü hale getirebilirsiniz?

Battle Royale oyunları içinde hatırı sayılır bir kullanıcı kitlesine sahip olan PUBG Mobile, birbirinden ilgi çekici özelliklerle kullanıcılarına oyun içerisinde popülerlik imkânı vermektedir. Bununla birlikte bazı kişiler PUBG popülerlik gizleme işlemini gerçekleştirirler. Oyun içerisinde yer alan birçok farklı özellikten biri olan popülerlik, kullanıcılarına çeşitli avantajlar sunmaktadır.

Oyunun başlangıcında 100 kişilik bir grup uçaktan ıssız bir adaya atılarak, eşit şekilde oyuna başlatılır. Karakterler yere indikleri anda hayatta kalma mücadelesi başlar. Oyun içerisinden başarı elde edebilmek için çeşitli stratejiler ve silah kullanımları gibi birçok etken vardır. Oyuncuların doğru bir strateji oluşturmaları sonucunda başarı elde edebilmeleri mümkündür. Oyun içerisinde ekipmanlar ve silahlar farklı şekillerde elde edilmektedir. Bu durum oyuncunun popülerliğini arttırır ya da azaltır. PUBG UC avatarınızın popülerliğini arttırmanız için oyun içi skin ve itemleri almanızı sağlar. Uygun fiyatlar ve güvenilir alışveriş imkânları ile sitemiz üzerinden indirimli PUBG UC satın alarak, karakterinizin popülaritesini ve özgünlüğünü arttırabilirsiniz.

──────────────────────────────────────────

► PUBG İsim Değiştirme Kartı Nasıl Alınır?

──────────────────────────────────────────

PUBG Mobile Popülerlik Gizleme Adımları

PUBG'de oyuncular sahip oldukları popülerlik derecesine göre sıralamaya girerler. Bu durum rakiplerine korku salarken, oyuncuların özgüven kazanmasını sağlar ayrıca popüler kullanıcı profillerine karşı bir hayranlıkta duyulmaktadır. Ama bazı kullanıcılar popüler değil ön planda olmak istemediklerinden dolayı PUBG Mobile popülerlik gizleme özelliğinden yararlanırlar. 

  • Oyun içinde bulunan 'Lobi' sekmesinde iken sol üst taraftaki kullanıcı fotoğrafınıza tıklayın.
  • Açılan sayfada seçenekler bölümüne girin.
  • Bu kısımda ‘Düzenle’ seçeneğine tıklayın.
  • Yeni sekmede alt tarafta 'Bağlantılar' kısmı yer alır. Bu kısımda yer alan  'Ayrıntılar' ve başkalarının 'bağlantıları görmesine izin ver' seçeneklerini kapatın.
  • Aynı adımları takip ederek PUBG popülerlik açma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

PUBG UC İle Avatarınızı Daha Güçlü Hale Getirin!

PUBG Mobile oyuncularının karakterlerini ön plana çıkartmaları ve rekabete dayalı bu dünyada popülerlik kazanmaları için öncelikle avatarlarını daha güçlü hale getirmeleri gerekmektedir. Oyun içi satın almaları mümkün hale getiren Unknown Cash yani UC, oyun içerisinde kullanılan para birimidir. UC sayesinde onlarca skin arasından kendi tercihlerinize uygun kostüm ve ekipmanlarla avatarınızı daha güçlü konuma getirebilirsiniz.

İndirimli PUBG Mobile UC satın almak için tıklayınız!

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.