PUBG New State’i PUBG Mobile’dan Ayıran Özellikler

PUBG New State’i PUBG Mobile’dan Ayıran Özellikler
Yayıncı Krafton’un şu anda geliştirilen yeni battle royale oyunu PUBG New State, yakın zamanda 17 milyon ön kayıt gerçekleştirdi. Peki, oyunu bu kadar meraklı hale getiren özellikleri nelerdir?

PUBG Mobile'ın geniş kapsamlı başarısının ardından Krafton, hayranlar için tamamen benzersiz bir battle royale oyunu geliştiriyor. PUB New State, grafik varlığına yepyeni bir yön getirmeyi vaat ettiği için oyun sektörüne devrim niteliğinde bir değişiklik getirmeyi hedefliyor.

PUBG New State Mobile ile ilgili şimdilik sınırlı bilgi mevcut ancak oyuncuların kendi aralarında tartıştığı birçok soru var. Son zamanlarda gündeme gelen en önemli sorgulardan biri de, PUBG New State'i PUBG Mobile global versiyonundan daha iyi yapan faktörler.

─────────────────────────────────────────

► PUBG İsim Değiştirme Kartı Nasıl Alınır?

─────────────────────────────────────────

PUBG New State Neden PUBG Mobile Global Versiyonundan Daha İyi?

1) Özel Oyun Grafikleri

Krafton, PUBG New State Mobile'ın oyun grafikleri açısından özel bir yeni teknolojiye sahip olacağını açıkladı. Geliştiriciler, yeni teknolojinin mobil oyun grafikleri açısından mevcut tüm teknolojileri kolayca aştığını iddia ediyor.

"Küresel aydınlatma" teknolojisi ile mobil oyunun sınırlarını aşan ultra gerçekçi grafikler, PUBG: NEW STATE, mobil oyun grafiklerinde daha önce mümkün olanı geride bırakıyor.

Bu özellik, PUBG New State Mobile ve PUBG Mobile global versiyonu arasında kesinlikle büyük bir fark yaratacak diyebiliriz.

2) Fütüristik Konsept

PUBG New State Mobile’ın hikayesi 2051 yılında geçiyor ve oyuncular kendilerini rakipleriyle birlikte modern bir zamanda, fütüristik bir haritada bulacaklar. Oyun, teknolojik olarak gelişmiş birkaç silah, araç ve dron içerecek.

3) Yeni Harita

PUBG New State Mobile, Troi şehrinde yepyeni bir 8x8 harita üzerinde kurulacak. Şu an itibariyle oyuna sadece bir haritanın ekleneceği kesin. Ancak oyun çıktıktan sonra yeni haritaların eklenmesi bekleniyor. Yeni harita konsepti, PUBG New State Mobile'ı PUBG Mobile global versiyonundan daha iyi hale getiriyor.

4) Özel yerler

Krafton, yakın zamanda PUBG New State Mobile'ın birkaç bölgesini içeren bir tanıtım fragmanı yayınladı. Bu konumlar, PUBG Mobile global versiyonundaki bölgelerden büyük ölçüde farklıdır. PUBG New State Mobile'daki binalar ve tüm yerleşim alanları fütüristik tema göz önünde bulundurularak geliştirildi. Harita, Troi şehrinin gelişmiş olduğunu gösteren "Sergi Salonu", "Alışveriş Merkezi" ve "Laboratuvar"ı içeriyor.

──────────────────────────────────────

► PUBG New State Troi Haritası Bölgeleri

──────────────────────────────────────

5) Silahların Özelleştirilmesi

PUBG New State Mobile, oyunculara, performanslarını artırmak için silahları özelleştirebilme seçeneği sunacak. Silahları daha verimli hale getirmek için çeşitli öğeler eklenmesine izin veren ‘silahları kişiselleştirme’ seçeneği, şüphesiz ki New State’i global versiyonundan ayıran en önemli özellik.

%25 indirimli PUBG Mobile UC satın almak için tıklayınız!

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.