PUBG New State Hakkında Bildiklerimiz

PUBG New State Hakkında Bildiklerimiz
25 Şubat 2021 tarihinden günümüze kadar PUBG New State hakkında bildiğimiz tüm bilgileri sizler için derledik. Oyunun hikayesi, ana yapısı ve diğer detaylar makalede yer almaktadır.
Geçtiğimiz günlerde sürpriz bir şekilde duyurulan PUBG Mobile'ın yeni oyunu PUBG New State bir tanıtım fragmanı ile duyuruldu. Bu tanıtım fragmanını izleyenler, ortada bu konu hakkında herhangi bir spekülasyon ve bilgi olmamasına oldukça şaşırdı. PUBG 2.0 olarak da adlandırılan sözde oyun, son teknoloji Global Illumination rendering desteğiyle oyunculara, mobil oyunların sınırlarını zorlayan grafikleri sunmak için tasarlanıyor. Bu sayede bir mobil oyunda elde edebileceğiniz en iyi grafik seçeneklerine sahip olacaksınız. Ayrıca oyunun hikâyesinin 2051 yılında geçmesi de oyunda bazı değişiklikleri beraberinde getirecek.PUBG New State için yeni Troi haritasında 100 oyuncunun mücadelesine tanıklık edeceğiz. Harita 8x8 km çapında olacak ve yeni dokusu sayesinde oyunun yeni yönlerini keşfetmenize izin verecek. PUBG Mobile'ın klasik savaş modu aynı şekilde devam edecek. Oyuncular dilerlerse kendi başlarına dilerlerse takım arkadaşları ile ayakta kalan son kişi veya takım olup galibiyet için mücadele verecek. Oyunun hikâyesi gelecek bir zamanda geçtiğinden çeşitli fütüristik araçlar, teknoloji ürünlerini deneyebilecek.​


PUBG New State için ilk resmi duyuru ise oyunun sosyal medya hesabından 25 Şubat 2021 tarihinde gerçekleştirildi. Bu duyuru ile birlikte yeni bir fragman yayınlanarak oyuncuların beğenisine sunuldu ve hayranlar bu konuda fikirlerini, heyecanlarını dile getirdi. Troi adlı haritanın gelmesi ile birlikte de oyuna yeni bir hava katılmış oldu. PUBG New State'in fütüristik doğasına katılmak isterseniz Google Play Store üzerinden ön kayıt işlemi yapabilirsiniz. Şu an için ön kayıt işlemleri sadece Android cihazlar için yapılmaktadır. Ön kayıt için iOS cihazlar hakkında henüz bir duyuru sağlanmadı ancak yakın zamanda iOS cihazlar için de geleceği tahmin edilmektedir.


► Hemen indirimli PUBG Mobile UC satın almak için tıklayın!

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.