PUBG New State Ön Kayıt ve Oynanış Detayları

PUBG New State Ön Kayıt ve Oynanış Detayları
Yeni mobil PUBG oyunu PUBG New State için oynanış detayları bir fragman ile paylaşıldı. Oyun hakkında bilmeniz gerekenler ve ön kayıt bilgileri için detaylar makalede yer almaktadır.
Bazı popüler oyun serileri gibi, PUBG veya Player Unknown's BattleGrounds bile artık kendi evrenine sahip olacak şekilde ayarlandı. PUBG PC oyunu, PUBG Mobile ve PUBG Mobile Lite'tan sonra şirket, şimdi de 2051 yılında geçen popüler battle royale oyununun fütüristik bir versiyonu olan PUBG: New State üzerinde çalışıyor. Krafton Inc. tarafından geliştirilmekte olan PUBG New State için henüz bir çıkış tarihi resmi olarak açıklanmadı ancak oyunun ön kaydı, Google Play Store üzerinden Android cihazlar için yapıldı. Play Store’da bulunan detaylara göre oyunda, Global Illumination teknolojisi doğrultusunda "Mobil Oyunların Sınırlarını Zorlayan Ultra Gerçekçi Grafikler" yer alacak. PUBG 2.0 olarak da adlandırılan oyun, Android 6.0 ve üstü sürümlerde oynanabilecek ancak IOS için ise henüz kesin bir bilgi yok.​

───────────────────────────────────────────────────

► PUBG Mobile Hile Önleme Sistemi Yeni Rapor

───────────────────────────────────────────────────

PUBG New State Oynanış Detayları

Kısa bir süre önce yeni PUBG New State için bir tanıtım fragmanı yayınlandı ve oyuncular fragmanı izledikten sonra çok heyecanlı olduklarını ve beğenilerini dile getirdi öyle ki sosyal medya ve topluluk sayfalarında oyunun hayranları, çeşitli tartışma konuları altında birbirleri ile iletişime geçerek, tartışmalar gerçekleştirerek heyecanlarını dile getiriyorlar.♦ PUBG New State: Yeni Harita, Araçlar ve Silahlar

PUBG: New State, Troi adlı tamamen yeni bir haritaya sahip olacak. Erangel, Sanhok, Miramar, Vikendi veya Livik'ten farklı olarak Troi, Call of Duty Modern Warfare serisindeki veya Crysis 3'teki haritalara benzer şekilde distopik bir kentsel yerleşime dayanacak. PUBG: New State, mevcut oyunlarda gördüklerimizden çok farklı olması beklenen yeni silah ve araçları da içerecek ayrıca dronlar ve konuşlandırılabilir savaş kalkanları da oyuna dahil olacak. Bunlarla, strateji ve gizliliğin her zamankinden daha önemli unsurlar olacağı yeni oyunda, oyun stratejisi muhtemelen biraz farklı olacak. Oyuna, oyun içi silah özelleştirmesi de getirilecek ve oyuncuların silahlarını ve diğer silahlarını eklentilerle bir maç içinde değiştirmelerine olanak sağlayacak. Özellikle, PUBG: New State, hem savunma hem de hücum unsuru olarak kullanılabilen ikonik 'Pan' özelliğine sahip olmaya devam edecek.

♦ PUBG New State: Kullanılabilirlik ve Ön Kayıt​

PUBG: New State, PUBG Mobile oyununun yapımcısı Tencent değil, PUBG PC oyununun yapımcıları Krafton tarafından geliştirilecek. Oyun şu anda geliştirme aşamasında ve bu yılın sonlarında alfa testine girmesi, 2021'in sonundan önce de istikrarlı bir lansman düzenlenmesi bekleniyor. 

Yeni mobil oyun PUBG New State için ön kayıtlar başladı ve Google Play Store üzerinden oyunun sayfasına giriş yaparak ön kayıt işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Şuan için oyuna erişim sınırlı bölgeler için geçerlidir ve bazı bölgelerde oyuna erişim mümkün değildir, bu yüzden ön kayıt işlemi sağlayamıyorsanız bir süre beklemeniz gerekecek.


► Hemen indirimli PUBG Mobile UC satın almak için tıklayın!

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.