PUBG New State Alpha Test Sürümüne Nasıl Kayıt Olunur?

PUBG New State Alpha Test Sürümüne Nasıl Kayıt Olunur?
Krafton'ın yaklaşan mobil battle royale oyunu PUBG: New State'in ilk alfa testi Android kullanıcıları için piyasaya sürüldü. Alpha Testi ile oyunun performansı, sunucu ve ağ tutarlılığı ve oynanış sistemlerine odaklanacak.

Krafton'ın yeni çıkacak oyunu PUBG New State, ilk kapalı alfa test aşamasına girdi. Kayıtlı oyuncular Google hesaplarıyla giriş yaparak resmi web sitesinde bunun için seçilip seçilmediklerini kontrol edebilirler. Şu an itibariyle PUBG New State, yeni bir Troi haritası, dronlar, balistik kalkanlar ve daha fazlasını içeren 2051'de geçiyor ve kapalı alfa yalnızca Amerika Birleşik Devletleri'ndeki kullanıcılar için mevcut. Oyuncular, Android cihazlarında Google Play Store'dan indirebilir veya katılmak için APK ve OBB dosyalarını kullanabilir.

PUBG New State Troi Haritası Bölgeleri

PUBG New State, yepyeni bir 8x8 haritasında kurgusal Troi şehrinde yer alacak. Yayın yönetmeni Brian Corrigan, oyunun ilk haritası Troi’nin bir saha gezisi serisini tanıttı. Videoda hem New State hakkında ayrıntılı bilgi verecek hem de oyuncuları gelecek oyuna daha iyi hazırlayacak.

Fragmanda karşımıza çıkan ilk yer Sergi Salonuydu. Geliştiricilere göre, salon Troi vatandaşları için cazibe merkezi olarak kullanılıyordu ancak şimdi savaş ve yakın dövüş için bir yer olarak hizmet vermektedir. “İlk durağımız Troya'nın kalbi olan sergi salonu. Boğa gözü gibi görünüyor, değil mi? Ancak mekan, farklı oyun tarzları için seçenekler sunacak şekilde inşa edildiğinden görünüş aldatıcı olabilir.

Bir sonraki bölge Alışveriş Merkezi. "Alışveriş merkezi açık çatı ve geniş boşluklu sergi salonuna benzer bir dinamik özellikleri, ancak bu konum konumlandırma tüm hakkında”. Her mağazanın hesaba katılması gereken avantaj ve dezavantajları vardır. Rekabeti büyüttüğünüzde, çatı ısınır, ancak hayatta kalırsanız, etrafta gizlice dolaşmanın ve iç düşmanlarınızı çevreden ezmenin birçok yolu vardır. "

“Daha düşük seviyelerdeyseniz, petek mimarisi ve kurşun geçirmez cam, tavuk yemeğinizi kişisel olarak güvence altına almak için ihtiyacınız olan açıları size sağlayacaktır. Yürüyen merdivenleri tutmayı seviyorum, strateji oluşturmak için başka bir eğlenceli unsur. Tamamen işlevsel ve yönlüdürler. Bu yüzden doğru yönü seçtiğinizden emin olun, aksi takdirde değerli hızınızı kaybetme ve kolay bir hedef haline gelme riskini alırsınız.” diyerek ekledi.

───────────────────────────────────────────────────

► PC'de PUBG Mobile Oynamak İçin En İyi 5 Emülatör

───────────────────────────────────────────────────

Videoda gösterilen üçüncü konum Laboratuvardır. “Laboratuvar, ekibinizin laboratuvarda hayatta kalmasını sağlayan benzersiz yapısıyla, yoğun bir şekilde kuşatma ve koridor savaşının dört seviyesinden oluşuyor, çok fazla işbirliği ve yaratıcı düşünme gerektirecek. Merkezi alan kurşun geçirmez camla kaplanmıştır, bu nedenle dışarı çıkmadığınız veya onlar içeri girmedikleri veya mavi bölge sizi yakalamadığı sürece güvendesiniz.”

Turun son kısmı için Brian, Treyler Parkı'nı seçti. Paylaştığı konum hakkında ” Karavan parkı ya da en azından eskiden öyleydi. Şimdi, hepsi sığınaklar ve mermiler burada. Bu noktayı fethetmek için atlamanız, gizlice girmeniz ve tırmanmanız gerekecek. Ancak iyi görünmüyorsa ve hızlı bir çıkışa ihtiyacınız varsa, beladan kurtulmak için pistin sonundaki rampayı kullanın.

FOXNGAME

Daha önce Krafton, PUBG New State'in hem TPP hem de FPP modunu destekleyeceğini resmen açıklamıştı. Güney Koreli Oyun Şirketi, hayranları tarafından sıkça sorulan bu soruyu netleştirdi.

%25 indirimli PUBG Mobile UC satın almak için tıklayınız!

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.