PUBG Mobile'ın Oyun Boyutunu 610 MB'a Düşürmesinin 3 Nedeni

PUBG Mobile'ın Oyun Boyutunu 610 MB'a Düşürmesinin 3 Nedeni
Yeni güncelleme oyunun indirme boyutunun 610 MB'ye düşürülmesine yol açtı, detaylar makalede.
PUBG Mobile'ın popülaritesi her geçen sezon artıyor gibi görünüyor. Bu, kısmen geliştiricilerin periyodik güncellemelerde sunduğu yeni özelliklere bağlanabilir. PUBG Mobile 1.1 güncellemesi birkaç hafta önce küresel sunuculara geldi ve Hafif Kurulum İşlevi dahil olmak üzere birkaç yeni özellik sundu. Bu işlev, oyunun indirme boyutunun Google Play Store'da 610 MB'a düşürülmesine yol açtı. Bu yazıda, PUBG Mobile'ın boyutunun 610 MB'a düşürülmesinin olası 3 nedenini sizler için derledik.

PUBG Mobile'ın Oyun Boyutunu 610 MB'a Düşürmesinin 3 Nedeni

Artırılmış Özelleştirme Seçeneği ve Azaltılmış Depolama Alanı

Hafif Kurulum İşlevinin en ilginç yönlerinden biri özelleştirme seçenekleridir. Oyuncuların artık yalnızca istenen kaynak paketlerini, haritaları vb. İndirmesi gerekiyor ve akıllı öneriler bir seçim yapmalarına yardımcı olacak. Ek olarak, oyuncular kaynakları kolayca indirmek / silmek için ayarlardaki "İndir" sekmesine erişebilirler. Depolama alanındaki azalma, depolama sorunları nedeniyle PUBG Mobile oynayamayan birkaç PUBG Mobile Lite kullanıcısının oyunu denemesine de izin verecektir.

Oyunun Artan Erişilebilirliği

Dünyanın dört bir yanındaki birçok oyuncu PUBG Mobile'ı bir veri bağlantısıyla indiriyor, ancak 1,9 GB'ı indirmek herkes için pek kolay olmuyordu. Bu nedenle, indirmenin daha az veri gerektireceğinden, küçültülmüş oyun boyutu oyunun erişilebilirliğini artıracaktır. Kaynaklar segmentler halinde indirilebildiği için oyuncular boyutu verimli bir şekilde yönetebilecekler.

Daha İyi Bir Deneyim Sağlamak İçin Geliştirilmiş Optimizasyon

PUBG Mobile'ın geliştiricileri, oyunun mevcut sürümünü de optimize ederek daha eski cihazlara sahip kullanıcılara daha iyi bir oyun deneyimi için %10 gecikme azaltma sağladı. Güncelleme özelliği ayrıca oyuncular için bir eklenti avantajıdır. Bunun dışında oyuncuların Düşük Özellikli Kaynak Paketini ve HD Kaynak Paketini indirme seçeneği de vardır.

En uygun fiyatı ile PUBG Mobile UC satın almak için tıklayın!
FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.